Kupując na naszych aukcjach nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka, bo do każdego zakupu wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT!
Zanęty z serii XXL to znakomita oferta dla wędkarzy wybierających się na połów dużych leszczy, karpi, linów i innych okazów ryb spokojnego żeru, zarówno metodami tradycyjnymi, jak i przy połowach metodą włosową. Dodatkowym atutem zanęt XXL jest ich selektywność, nie zawierając drobnych, silnie smużących frakcji, nie wabią niepożądanej w łowisku drobnicy. Wszystkie komponenty użyte do ich produkcji to produkty w 100% naturalne, ulegające naturalnej biodegradacji. Wszystkie produkty serii XXL występują w opakowaniach 1 kg i 3 kg.
Kupując na naszych aukcjach za wysyłkę płacą Państwo tylko raz! Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zamówienia, najczęściej jednak jest robiona jeszcze tego samego dnia. Dla bezpieczeństwa przesyłka zawsze pakowana jest w koperty bąbelkowe lub w kartonowe pudełko.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania proszę o kontakt telefoniczny. 601[zasłonięte]689 lub mailowy za pomocą opcji: Zadaj pytanie sprzedającemu. Posiadam szeroki asortyment sprzętu wędkarskiego takich firm jak: Behr, Berkley, Castaic, Dragon, Fladen, Flambeau, Fox, Jaxon, Kamatsu, Konger, Lindy, Lunker City, Manns, Matzuo, Mustad, Owner, Relax, Salmo, VMC.
Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.