KOSZT PRZESYŁKI JEST STAŁY BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ ZAKUPIONYCH TOWARÓW
DR IRENA ERIS MATUJĄCO-KRYJĄCY PODKŁAD Z ALGAMI 203 BEIGE 30ML
Perfekcyjny makijaż to sztuka, która zaczyna się od doboru idealnego podkładu. Efekt jednolitej i nieskazitelnie gładkiej cery decyduje o efekcie końcowym – to baza doskonałego wyglądu.
Podkład matujący MAKE˙UP ART - Dr Irena Eris idealnie stapia się z cerą wyrównując jej koloryt, perfekcyjnie kryje wszelkie przebarwienia i niedoskonałości sprawiając, że staje się ona jedwabista i gładka bez tworzenia efektu maski. Dzięki unikalnej technologii MATT˙PRECIO™ , która bazuje na zdolności absorpcyjnej mikrosfer, podkład pochłania nadmiar sebum i redukuje jego wytwarzanie zapewniając podwójny efekt matujący przez cały dzień, bez uczucia ściągania skóry. Wyciąg z algi atlantyckiej o właściwościach ochronnych i kojących, wspomaga proces naprawy skóry.
Rezultat: skóra perfekcyjnie wygładzona i ujednolicona, o pięknym kolorycie i pudrowym, matowym wykończeniu. Polecany do skóry mieszanej i tłustej, bez względu na wiek. Beztłuszczowy, nie zatyka porów.
Testowany dermatologicznie.
Sposób użycia:
Podkład nałożyć równomiernie na oczyszczoną i nawilżoną odpowiednim kremem skórę twarzy.
PODKŁAD POSIADA ORYGINALNY KARTONIK !!!
Zapraszamy do przeglądnięcia innych produktów w naszym sklepie
Wystarczy, że najedziesz myszką i klikniesz na obrazek