Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DRĄŻEK ROZPOROWY DO PODCIĄGANIA 63CM - 95CM 100KG

20-01-2014, 19:41
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 19.99 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł     
Użytkownik Pa23HD
numer aukcji: 3815924169
Miejscowość Sosnowiec
Licytowało: 1    Wyświetleń: 92   
Koniec: 19-01-2014 11:46:38

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Udział w licytacji automatycznie jest akceptacją poniższego regulaminu!

Prosimy o dokładne czytanie opisów aukcji oraz rozważne licytowanie. Do kwoty zakupu należy doliczyć koszty wysyłki. Koszty wysyłki określone są na każdej aukcji i nie podlegają negocjacjom.

Płatności należy dokonać do 5 dni roboczych od daty zakupu.

Przedmioty wysyłamy firmą kurierską i pocztą polską. Paczki wysyłamy w ciągu max. 48h po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Za uszkodzenia podczas transportu nie odpowiadamy. Na sprzedawane towary udzielamy 10 dni gwarancji.

Zdjęcia na aukcji są zdjęciami autentycznymi. Każdy towar można zwrócić lub reklamować. Towary wysłane na nasz koszt nie będą przyjmowane. Równowartość zwracanego towaru Klient otrzymuje przelewem bankowym na konto w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania odsyłanego towaru.

Jeżeli coś sprzedaję wystawiam komentarz jako drugi, ponieważ komentarz kupującego jest dla mnie potwierdzeniem, iż towar przez niego nabyty był zgodny z opisem i w pełni mu odpowiada.

Jeżeli w jakikolwiek sposób będziesz niezadowolony z zakupionego u mnie przedmiotu, zanim pod wpływem emocji wystawisz mi negatywa... skontaktuj się ze mną, a wspólnie odnajdziemy konsensus.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora kolory rzeczywiste mogą nieznacznie odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach.
przelew tradycyjny

Po zakupie niezwłocznie poinformuj Nas jaką formę zapłaty wybierasz.
Uzupełnij formularz opcji dostawy!
Przelewy tradycyjne należy wpłacać na konto ING Bank Śląski
57 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3600090 [zasłonięte] 797014

W tytule przelewu proszę podać tylko i wyłącznie swój nick allegro.
Znacznie ułatwi Nam to pracę.

Przy odbiorze przesyłki prosimy o dokładne sprawdzenie jej zawartości w obecności kuriera.
Jeżeli doszło do uszkodzenia przesyłki podczas transportu, niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności dostawcy.
Bez sporządzenia protokołu, reklamacje nie będą uwzględniane!
[zasłonięte]511-82-77
[zasłonięte]@op.pl


Zapraszamy do zakupów.


 

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST
DRĄŻEK DO POODCIĄGANIA
62-100 CM
I WAGI DO 100 KG
ZA JEDYNE

19,99

 
 
Marzysz o atrakcyjnej sylwetce? Wspaniałej muskulaturze i pięknej rzeźbie ciała? Twoje marzenia się spełniają! Wszystko to osiągasz dzięki drążkowi rozporowemu 

O każdej porze w Twoim domu lub mieszkaniu trenujesz i stajesz się tym, kim chcesz być!Drążek jest uniwersalny. To sprawia, że bardzo łatwo go montujesz w każdej standardowej futrynie tak, aby nie przeszkadzał w przemieszczaniu się po mieszkaniu.

Jest to bardzo praktyczne narzędzie do ćwiczeń, ponieważ nie rzuca się w oczy, nie sprawia problemów, a Ty trenujesz kiedy masz na to ochotę.

Atutem jest to, że na zewnątrz pokryty jest warstwą chromu, która chroni drążek przed korozją oraz wpływa na jego wygląd. Natomiast wzmacniana stal powoduje, że przyrząd do podciągania się cechuje trwałość i wytrzymałość na ciężar ćwiczącego.


Twoje plecy, barki i ramiona stają się silniejsze i wytrzymalsze podczas regularnych ćwiczeń, a Ty z każdym dniem nabierasz większej masy mięśniowej i czujesz się lepiej.

Neoprenowe uchwyty końcowe zapewniają wygodne trzymanie i podciąganie się. Nie ślizgają się też w trakcie treningów.    Długość: 62-100 cm,
    Szerokość części chwytnej: 10 cm,
    Maks. obciążenie: 100 kg,
    Neoprenowe uchwyty końce
Kolor: chrom z czarnymi neopranowymi uchwytami
PRODUKT NOWY ZAPAKOWANY W ESTETYCZNE PUDEŁKO


ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE Pa23HD
WYSTAWIAM FV VAT