Migdałowy Spa Manicure
Opracowany na bazie słodkich migdałów. Złuszcza martwy naskórek i głęboko nawilża skórę dłoni pozostawiając ją gładką
i miękką a paznokcie odżywione i pełne blasku.Zawiera w swoim składzie olej ze słodkich migdałów,olej jojoba oraz witaminę E.
Świetny prezent dla klientek gabinetu!
Zestaw próbek zawiera:
-Almond Milk Bath-mleczko migdałowe odżywiające i pielęgnujące skórę i paznokcie – poj 7,4 ml
-Almond Moisture Scrub- peeling delikanie złuszczający i polerujący skórę oraz paznokcie – poj. 8,0 g
-Almond Illuminating Masque – maskę głęboko oczyszczającą i nawilżającą skórę nadając jej zdrowy wygląd- 8,0 g
-Almond Hydrating Lotion- lotion , który wchłania się bardzo głęboko nadając dłoniom jedwabistą gładkość i satynowy blask- 5 ml.
Zestaw ten wystarcza na wykonanie 1-2 zabiegów.
Idealny do pielęgnacji w domu!
Próbki zostały zakupione w hurtowni w USA ,więc nie jest to produkt bezpłatny.
Proszę zapoznać się ze stroną "O mnie". Są tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupu na moich aukcjach. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.