Do dyspozycji gości posiadamy 2 drewniane domki letniskowe-6 osobowe. Znajdują się w malowniczej, turystycznej miejscowości Wołkowyja nad Jeziorem Solińskim.
Swoją ofertę poszerzyliśmy o jeden całoroczny domek z kominkiem. Położony w przepięknym miejscu , z którego rozpościera się widok na całą okolicę.
Posiadamy również pokoje gościnne w domu gospodarza - 3 pokoje 4 osobowe, z osobnym wejście i łazienką na korytarzu.
Wyposażenie domków drewnianych:
-2 sypialnie
-salonik z kuchnią i tv
- łazienka
- zadaszony tarasik
Wyposażenie domku z kominkiem:
- 2 sypialnie
- toaleta
- salon z kominkiem i tv
- łazienka
- kuchnia
Odległość od:
- Jezioro Solińskie 400m
- las 100 m
- sklep 350 m
- pizzeria 350 m
- kąpielisko 500 m
-przystanek PKS 350m
Na terenie posesji:
-piaskownica ze zjeżdzalnia
- zadaszona altanka z grillem
- huśtawka
- trampolina
- parking
- internet wi-fi
Domki położone są na trasie małej bieszczadzkiej pętli więc jest to idealne miejsce dla tych, którzy lubią czynnie spędzać czas ( piesze wędrówki po dzikich Bieszczadach jak również sporty wodne nad Jeziorem Solińskim). W pobliskich rzekach istnieje możliwość wędkowania ryb np. karp, sum, sandacz, szczupak.itp
Raj dla wędkarzy!!!!!!!!!
Posiadamy własną łódkę, według potrzeby udostępniamy naszym Gościom.
NUMER KONTAKTOWY 661[zasłonięte]670