Przedmiotem oferty jest:
DOMEK OGRODOWY PRESTIŻ 400x400 cm
nowy, wykonany z drewna iglastego, impregnowany, kolor brązowy, grubość deski 28mm
Oferujemy nowy domek ogrodowy o wymiarach 4m x 4m, wykonany z drewna iglastego. Domek zbudowany jest metodą pióro-wpust - grubość deski wynosi 28mm co zapewnia jej bardzo solidną konstrukcję. Dach wykonany jest z desek o grubości 19mm pokrytych papą.
Oferowany domek jest impregnowany metodą ciśnieniowo-próżniową (jedną z najtrwalszych i najbardziej skutecznych) przy użyciu środków Tanalith E lub Tanatone firmy LONZA – lidera w dziedzinie środków ochrony drewna. Impregnacja zwiększa odporność drewna na pleśnie, grzyby i owady dzięki czemu domek jest trwalszy. Domek ma kolor naturalnego brązu (jak na zdjęciu głównym), ale można go samemu pomalować na inny kolor. Trwałość użytkowania (trwałość impregnacji) wynosi do 15 lat.
Montaż domku wraz z dołączoną do produktu instrukcją nie sprawia większych kłopotów. Dwóch sprawnych mężczyzn jest w stanie go postawić w ciągu dwóch, maksymalnie trzech godzin bez większego wysiłku.
OPIS TECHNICZNY
- Ściany z desek łączonych metodą pióro-wpust
- Wymiary zewnętrzne: 400x400 cm
- Wymiary wewnętrzne: 376x376 cm
- Wysokość w szczycie: 252 cm
- Wysokość ściany bocznej: 181 cm
- Grubość deski ściennej: 28 mm
- Grubość deski dachowej: 19 mm
- Wymiar paczki: 440 cm szerokość x 120 cm długość x 54 cm wysokość
- Waga: 820kg
- Drzwi: dwuskrzydłowe, 172x178 CM, okna wypełnione pleksą
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE
- papa + komplet listewek papowych
- komplet okuć
- instrukcja montażu
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.
e-mail: [zasłonięte]@altanka.com.pl lub telefon: +48 [zasłonięte]-133-123 (prosimy o kontakt telefoniczny po godzinie 15.30)
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Jesteśmy producentem oferowanych domków, w związku z tym możemy zagwarantować Państwu materiał wysokiej jakości, precyzyjne wykonanie oraz solidną konstrukcję. Towar objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.
Zdjęcia poniżej przedstawiają domek będący przedmiotem oferty tylko w innym kolorze. Na tej aukcji kupują Państwo domek impregnowany w kolorze brązowym jak na zdjęciu głównym wyżej.
1. Domek nieimpregnowany - widok od przodu
2. Domek nieimpregnowany - widok od przodu
3. Domek nieimpregnowany, który został pomalowany przez Klienta
4. Domek impregnowany - widok z góry na belki dachowe i ścianę frontową od środka
5. Domek impregnowany - widok od przodu przez otwarte drzwi
6. Domek impregnowany - widok od środka na ścianę tylną
7. Domek impregnowany - widok od środka na ścianę tylną
|