Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Domek narzędziowy BD drewniany ogrodowy

07-07-2012, 7:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2 050 zł     
Użytkownik ogrodosfera_pl
numer aukcji: 2397293242
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 210   
Koniec: 04-07-2012, 16:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • Kontakt z konsultantem:
  • telefon: (22)[zasłonięte]349 93 

Dane do przelewu

N.Trade s.c. ul. Grzybowska 77
00-844, WarszawaNIP - 527[zasłonięte]267-45

Zakupy na raty

Rzetelna firma

Domek narzędziowy BD

Drewniany domek narzędziowy BD przeznaczony jest do przechowywania sprzętu i narzędzi niezbędnych do codziennych prac w ogrodzie. Pomimo niewielkich wymiarów we wnętrzu pomieszczą się wszystkie najważniejsze narzędzia odpowiednio poukładane.

Domek narzędziowy BD ma estetyczne wnętrze zabezpieczone przed deszczem i śniegiem, natomiast funkcjonalne zamknięcie pozwala na bezpieczne przechowywanie sprzętu nieodpowiedniego dla dzieci.

WIATKA WIDOCZNA NA ZDJĘCIU JEST DODATKOWO PŁATNA

Nasz domek narzędziowy to:

  • wytrzymałą konstrukcję z impregnowanego drewna
  • estetyczny, naturalny wygląd
  • Papa dostępną w 2 kolorach: zieleń bądź ceglasta czerwień

Montaż Domku narzędziowego BD jest względnie łatwym zadaniem, wymagającym znajomości jedynie podstawowych zasad sztuki budowlanej. Do złożenia produktu potrzebny będzie zestaw kilku prostych narzędzi (młotek, wkrętarka, piła ręczna, drabina) oraz pomoc drugiej osoby.

Wszystkie elementy niezbędne do montażu (wkręty, śruby, kątowniki, itp.) wraz z instrukcją znajdują się w przesyłanym do Państwa komplecie. Całość jest bezpiecznie zapakowana na palecie transportowej, a instrukcja zawiera dokładną listę z zawartością przesyłki i można ją pobrać w tej chwili w formie pliku PDF – poniżej.

Proszę pamiętać, że umieszczanie jakichkolwiek konstrukcji drewnianych w bezpośrednim kontakcie z ziemią znacząco skraca żywotność materiałów. Ma to szczególne znaczenie w przypadku domków narzędziowych wyposażonych w podłogę drewnianą. Stanowczo odradzamy stawianie domku narzędziowego bezpośrednio na ziemi. Optymalnym rozwiązaniem jest montaż na kostce brukowej lub wylewce. Alternatywnie, domek można posadowić na zwykłych bloczkach betonowych (dostępnych w każdym składzie lub markecie budowlanym).

W przypadku napotkania większych trudności z montażem lub gdy po prostu nie chcą Państwo pobrudzić sobie rąk, polecamy skorzystanie z usług lokalnego fachowca budowlanego, który z pewnością zmontuje produkt szybko i niewielkim kosztem.


W skład domku narzędziowego BD wchodzą:
  • drewniany domek z dachem obitym papą
  • okno z pcv
  • drewniana podłoga
  • skobel i okucia drzwi
  • wszelkie okucia niezbędne do montażu
  • instrukcja montażu
Do domku narzędziowego BD DODATKOWO proponujemy:
  • wiatkę w cenie 260zł
  • kotwy do wiatki

Na budowę domków i altan nie jest wymagane zezwolenie, jedynie zgłoszenie do Urzędu Gminy. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 7 lipca 1994r. PRAWO BUDOWLANE (Dz. U. z 2006r. Nr 156, poz. 1118 art. 29 ust.1 pkt.1-12).


Dane techniczne
Kod produktu
61054
Przeznaczenie
Schowek na narzędzia / rower
Kolor
Oliwkowo zielony
Gatunek drewna
Sosna
Poziom wilgotności drewna
~18%
Waga (kg)
290
Wysokość (mm)
2100
Wysokość w wejściu (mm)
1800
Szerokość (mm)
1800
Długość (mm)
1800
Podłoga
Drewniana podłoga
Wiata
Niedostępna
Grubość ściany (mm)
18
Łączenie desek
Pióro-wpust
Powierzchnia (m2)
3,24
Wymiary na zamówienie
Nie dostępne
Montaż
We własnym zakresie
Pozwolenie na budowę
Nie wymagane
Domki ogrodowe | Ogrodosfera