KONTAKT TELEFONICZNY TYLKO PO GODZINIE 18.00
Do sprzedania używany domek kempingowy mobilny typu holenderskiego "VILLA VITTORIA/ROMA" renomowanej firmy Atlas, zakupiony w Polsce w 2009 roku, sprowadzony z Angli - stan BARDZO DOBRY. Domek cały czas w eksploatacji.
Domek do sprzedania wraz z atrakcyjną nadmorską lokalizacją - dzierżawa - na zagospodarowanej działce (ogrodzenie, woda, prąd, szambo). Domek usytuowany jest w wypoczynkowej miejscowości Gąski.
Gąski są małą, letniskową miejscowością położoną na zachodnim wybrzeżu, pomiędzy Mielnem a Kołobrzegiem. Czysta, szeroka, piaszczysta plaża zachęca do kąpieli morskich oraz słonecznych i uprawiania sportów wodnych. Największą atrakcją Gąsek jest druga co do wielkości w Polsce latarnia morska (51,2m wysokości) zbudowana w 1878r. Latarnia w Gąskach jest udostępniona do zwiedzania - można z jej szczytu podziwiać piękną panoramę okolicy, u stóp latarni zlokalizowane są punkty handlowe z pamiątkami oraz gastronomiczne. W Gąskach przygotowano dla turystów dobrą, niedrogą bazę noclegową i gastronomiczną. Więcej na www.gąski.pl
Działka jest dzierżawiona od gospodarza. Powierzchnia działki około 300 metrów. Położenie w kompleksie kilku działek z podobnymi domkami, jednak w pierwszej lini - tuż przy domu gospodarza co zapewnia pełne bezpieczeństwo. Działka jest ogrodzona, doprowadzona jest woda i prąd (podlicznik). Na działce zostało zainstalowane szambo do którego podłączono domek.
Domek ma bardzo ciekawie rozplanowane wnętrze, bardzo żadko spotykane (rozdzielone sypialanie w krańcach domku i salon pośrodku). Powierzchnia domku to ponad 40 metrów kwadratowych.
W skład wchodzą:
- sypialnia 1 (łoże małżeńskie) z wc i umywalką;
- sypialnia 2 (dwa łóżka);
- wc z umywalką;
- łazienka z kabiną prysznicową;
- kuchnia z aneksem jadalnym połączona z salonem;
SYPIALNIA 1 - wyposażona w oddzielne wc, duże "małżeńskie" łóżko, szafę, dwie szafki nocne, regalik oraz umywalkę z toaletką i półkami. Ogrzewania elektryczne.
SYPIALNIA 2 - wyposażona w szafę, dwa łóżka z możliwością zestawienia, szafkę nocną i mały regalik. Ogrzewanie elektryczne.
WC Z UMYWALKĄ - wyposażone w lustro i szafkę wiszącą. Ogrzewanie elektryczne.
ŁAZIENKA - wyposażona w kabinę prysznicową. Ogrzewanie elektryczne.
KUCHNIA Z ANEKSEM - wyposażona w zlewozmywak, szafki wiszące i stojące, półki, kuchnię gazową z piecykiem, stół okrągły i cztery krzesła. Ogrzewanie elektryczne. Brak lodówki.
SALON - wyposażony w rokładaną kanapę (możliwość spania dla 2 osób), kominek gazowy, półki i szafki, okrągły stolik, mini wieża stereo.
W DOMKU JEST:
- instalacja gazowa;
- instalacja elektryczna;
- instalacja wodno-kanalizacyjna z ciepłą wodą (junkers);
- ogrzewania elektryczne i gazowe (kominek);
- instalacja RTV;
- zainstalowane siatki przeciw owadom w oknach i drzwiach wejściowych;
Więcej na stronie: http://domek-gaski.pl.tl/
Możliwa zamiana na samochód dostawczy !!!