DOMEK LETNISKOWY Z DREWNA Z PODDASZEM NIE WYMAGAJĄCY POZWOLENIA NA BUDOWĘ
Aukcja dotyczy stanu surowego zamkniętego - na innych aukcjach również inne warianty wykończenia. Stan deweloperski oraz całoroczny - zachęcamy do kontaktu.
3-LETNIA GWARANCJA NA WYKONANIE!
Witam serdecznie!
Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem domków letniskowych oraz całorocznych.
Oferujemy domek letniskowy z drewna nie wymagający pozwolenia na budowę z poddaszem o powierzchni całkowitej z tarasem 70m2. Domek wykonany jest z drewna sosnowego suszonego i zaimpregnowanego. Dom o wymiarach 5x5 [m] z tarasem o wymiarach 5x2 [m], powierzchnia na poddaszu 5x7 [m]. Ściany z bala o grubości 5 cm.
Oferowany domek można u nas zakupić w kilku wariantach:
Stan surowy zamknięty w cenie 40 000 PLN
W wariancie surowym zamkniętym dodatkowo:
- Dach w zależności od wybranej opcji wykończenia istnieje możliwość pokrycia blacho dachówką, gontem oraz dachówką z orynnowaniem.
- Schody z balustradą.
- Komin systemowy z możliwością podłączenia kominka
- Okna drewniane z drewna klejonego z szybą termoizolacyjną rozwierno-uchylne lub PCV. Opcjonalnie stylowe okiennice lub rolety antywłamaniowe,
- drzwi wejściowe drewniane (duży wybór wzorów)
- domek ustawiany jest na fundamencie lub płycie betonowej, który możemy wykonać za dodatkową opłatą.
Oferujemy również dwukrotną impregnację olejową na wybrany przez klienta kolor lub inne wykończenie na życzenie
Istnieje możliwość dostosowania projektu domku i adaptacji do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy elastyczni i pomagamy fachowym doradztwem. Oferujemy również profesjonalną pomoc w projektowaniu oraz wykonawstwo instalacji inteligentnego domu wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom poprawienia komfortu oraz bezpieczeństwa w codziennym życiu.
Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy [zasłonięte]@gmail.com lub pod numery telefonów:
Adam - 502 [zasłonięte] 917
Posiadamy realizację na terenie całego kraju. Możliwa prezentacja przykładowej realizacji po wcześniejszym umówieniu się.
Cena na aukcji dotyczy stanu surowego. Zdjęcia prezentowane na aukcji przestawiają stan surowy zamknięty z opcjonalnym malowaniem.