Firma "RAMZA" będąca producentem domów szkieletowych budowanych od podstaw do stanu deweloperskiego ma w ofercie dla Państwa również kompletne konstrukcje domów w systemie szkieletowym do dalszej budowy we własnym zakresie. Możemy wykonać taki szkielet z dowolnego projektu jak również zaprojektować dom od podstaw wg waszych wytyczonych tworząc intywidualny projekt architektoniczny. Szkielet takiego domu montujemy na terenie całego kraju w czasie maksymalnie 2 dni z własnym transportem. Szkielet możemy również wykończyć do dowolnego etapu, tak jak usztywnić płytami, pokryć dach, czy zamknąć z frontu cały budynek aby w spokoju można zajmować się instalacjami i wykończeniami wewnątrz.
Cena podana w aukcji jest ceną na m2 powieszchni zabudowy za konstrukcję szkieletową domu parterowgo o gr ścian zewnętrznych 15 cm wraz z konstrukcją dachu 2 spadowego i szkieletem ścian działowych.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową WWW.RAMZA.COM.PL gdzie można zapoznać się dokładniej z naszą ofertą jak i technologią.