Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DOM NAD JEZIOREM - własna linia brzegowa

25-07-2012, 5:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 449 000 zł     
Użytkownik Biuro-RSF
numer aukcji: 2432606543
Miejscowość Korczyna
Wyświetleń: 989   
Koniec: 03-07-2012 12:09:23
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Opis nieruchomości:

Posiadłość położona nad brzegiem Jeziora Luterskiego.
Grunty rolne o powierzchni 4,32 ha, zabudowane domem mieszkalnym oraz dużym budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Zabudowania zostały poddane w ciągu ostatnich 7 lat kapitalnemu remontowi, z zachowaniem ich stylowego charakteru.
Nieruchomość stanowi obecnie komfortową, pięknie położoną posiadłość wiejską. Istnieje także możliwość wykorzystania jej w działalności agroturystycznej.

Dom mieszkalny:
Powierzchnia całkowita – ok. 271,8 m2. Piętrowy z użytkowym poddaszem. Podpiwniczony pod większą częścią powierzchni. Murowany, ściany ocieplone. Dach łamany kryty dachówką ceramiczną. Nowa stolarka okienna i drzwiowa z drewna mahoniowego.
Przyziemie: sauna, łazienka, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenie z piecem co i cw.
Parter: wiatrołap, holl, w układzie amfiladowym salon wypoczynkowy z kominkiem i aneksem jadalnianym oraz wejściem do przestronnej kuchni z nowoczesnym wyposażeniem w dębowej zabudowie oraz oryginalna kuchnią węglową, gabinet z wyjściem na zadaszoną werandę i wejściem do sypialni, łazienka z wc, drewniane schody na piętro.
Piętro: holl, 5 sypialni – jedna z sypialni ma wyjście na balkon z widokiem na jezioro, łazienka, wc, drewniane schody na poddasze.
Poddasze: 3 sypialnie pod skosami.
Uzbrojenie: energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja, linia telefoniczna (internet).
Ogrzewanie: centralne ogrzewanie i ciepła woda – piec z automatycznym sterowaniem na olej opałowy oraz system baterii słonecznych, w łazience na parterze – elektryczne ogrzewanie podłogowe.
Komfortowe wykończenie domu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Budynek mieszkalno – gospodarczy:
Powierzchnia całkowita – 432,5 m2, w tym ok. 100 m2 powierzchni mieszkalnej i ok. 130 m2 powierzchni garażowej. Murowany, parterowy z użytkowym poddaszem. Dach łamany kryty dachówką ceramiczną.
Część mieszkalna:
Parter: przedpokój, kotłownia, łazienka z WC, 2 pokoje, kuchnia, drewniane schody na poddasze.
Poddasze: 2 pokoje, łazienka (do wykończenia).
Część gospodarcza:
3 wysokie garaże, 4 boksy dla koni.
Uzbrojenie: energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja.
Ogrzewanie: centralne ogrzewanie i ciepła woda – piec na opał stały.

Działka:
Ogrodzenie całości posiadłości z bramą wjazdową. Przy domu znajduje się mała zatoczka na sprzęt pływający, ogród i sad leszczynowy, nieco dalej – spory zarybiony staw. Przy budynku gospodarczym ustawiony jest silos na zboże lub paszę dla koni. Dojazd i teren wokół budynków wybrukowany został kamieniem. Z działką sąsiaduje dzierżawiony przez właścicieli grunt o powierzchni 1,32 ha.

Linia brzegowa:
płaska, otwarta. Dwa zagospodarowane dojścia do jeziora – niewielka, piaszczysta plaża oraz zejście z drewnianym pomostem. Około 180 metrów linii brzegowej jeziora w obrębie nieruchomości.


Dojazd:
całoroczny, dogodny dojazd drogą powiatową asfaltową do posesji. Ok. 40 km od Olsztyna, ok. 260 km od Warszawy.Cena nieruchomości: 1 449 000,- PLN (do negocjacji)

Tel. kontaktowy: 607 [zasłonięte] 010


Oprócz prezentowanej powyżej nieruchomości, w ofercie sprzedaży znajdują się również następujące działki:

-Działka (łąka / las) położona w pobliżu Jeziora Luterskiego, o powierzchni 104510 m2; cena: 200 000,- PLN
-Działka (las / starodrzew) o powierzchni 0,43 ha; cena: 20 000,- PLN