Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dom ,domy ,domy pod klucz

23-06-2012, 23:55
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 260 000 zł     
Użytkownik Dach-Dom
numer aukcji: 2400802407
Miejscowość Stanisławów Pierwszy
Wyświetleń: 73   
Koniec: 19-06-2012, 21:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest budowa domu  KR BELLA w stanie deweloperskim

Projekt Bella to dom o tradycyjnej architekturze z prostym, lecz pełnym wdzięku detalem wykończeniowym. Ciekawe połączenie materiałowe elewacji i kolorystyka domu nadają całemu budynkowi dostojny charakter. Kremowo-żółta barwa tynku urozmaicona została klinkierową okładziną. Front domu przykuwa uwagę reprezentacyjnym zadaszonym wejściem i atrakcyjnym ażurowym balkonem z sypialni na poddaszu. Od strony ogrodu budynek okala rozległy, zadaszony taras stanowiący w okresie letnim przedłużenie pokoju dziennego. Przeszklony wykusz występujący z bocznej elewacji oraz grube opaski okienne sprawiają, że dom wygląda ciepło i przytulnie.

Dom Bella został zaprojektowany z myślą o czteroosobowej rodzinie. Ten urokliwy budynek kryje w sobie niezwykle funkcjonalny układ pomieszczeń oraz maksymalnie zagospodarowaną przestrzeń. Część dzienna tego domu to przede wszystkim reprezentacyjny salon z kominkiem tworzącym niezwykłą atmosferę. Jadalnia zorientowana w przeszklonym wykuszu pozwoli całej rodzinie podziwiać okoliczną przyrodę w trakcie posiłków. Wygodna zabudowa kuchni w kształcie litery U ułatwi szybkie przygotowanie obiadu. Rozległy taras przylegający do bryły domu będzie doskonałym miejscem weekendowego grillowania w gronie przyjaciół. Dużą zaletą projektu Bella jest wydzielenie za garażem osobnego pomieszczenia z przeznaczeniem na kotłownię.

Na poddaszu domu Bella stanowiącym strefę prywatną domowników zlokalizowano trzy duże sypialnie, z których jedna zawiera własną garderobę. Balkony, na które można wejść z dwóch pokojów, pozwolą na obserwację gwieździstego nieba.

Technologia wykonania

  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji.
  • Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji.
  • Elewacje tynkowane, elementy fasad okładane płytką klinkierową lub tynkowane.

Więcej informacji pod nr tel 609 [zasłonięte] 639  lub [zasłonięte]@dach-dom.eu

www.dach-dom.eu

Firma z doświadczenie i tradycjami w budownictwie od ponad trzech pokoleń