Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Do szamba Anty Odór Antyodór - nawóz odżywka 7kg

07-07-2012, 5:35
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 34.49 zł     
Użytkownik piotradamski1
numer aukcji: 2430135418
Miejscowość Juszkowo k/Pruszcz Gdański
Wyświetleń: 38   
Koniec: 02-07-2012, 12:10
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Środek do likwidacji odorów i zapachów z kanalizacji ściekowej i szamba.

NAWÓZ Odżywka dla bakterii.

Stosowany przez spółki wodne i oczyszczalnie miejskie,

w miejscach uciążliwego zapachu – odoru kanalizacji.


Zdaje rezultat w przydomowych oczyszczalniach, pompowniach i szambach.

Spożywany odżywczo przez bakterie.

Problem odoru jest uciążliwy gdyż z jednej strony stosujemy coraz to nowe bakterie a z drugiej strony zabijamy je ostrą chemią gospodarczą.

Brenntasmell BIO 7kg opakowanie > 5300ml.

NOWE OPAKOWOWANIE i receptura wzmocnionych azotynów.


Można dozować bezpośrednio do zbiorników zimą :)

Niekorzystnego procesu gnicia ścieków można uniknąć stosując koncepcje Brenntasmell NL110, która polega na regularnym dostarczaniu bakteriom azotanu. Środek jest zużywany przez bakterie występujące w przyrodzie, i powoduje on zmianę populacji bakterii żyjących w ściekach oraz osadzie pokrywającym kanalizację. Powstają kultury bakteryjne, które nie tylko usuwają już powstały H2S (siarkowodór – gaz o zapachu zgniłych jaj z niskim progiem wyczuwalności), ale także zapobiegają tworzeniu się warunków sprzyjających gniciu poprzez powstrzymywanie rozwoju bakterii beztlenowych i likwidację produkcji H2S.

BrenntasmellBIO może być stosowany w:

  • szambach,
  • przydomowych oczyszczalniach ścieków
  • Zbiornikach wód stojących (zagniwających)
  • ściekach kanalizacji komunalnych
  • stacjach pompowych, pompowniach
  • kanalizacji studzienkach i szambach

Dozowanie :

dzienne 10-20ml na m3

tygodniowo 70-140ml na m3

Dozowanie bezpośrednio z domu wspomaga usuwanie odoru z rur kanalizacyjnych, i syfonów spod umywalek i brodzików.

Przykład: Szambo 5500litrów , ścieki domowe rodziny 5 osobowej, średni poziom zlewania tłuszczy kuchennych, średnie zużycie bardzo ostrych domowych detergentów do WC i mycia. Dawka rozruchowa 300ml, następnie ok 100ml tygodniowo. Odpompowywanie szamba ok 1raz w m-cu, brak konieczności dodawania bakterii, brak odoru i smrodu ścieków.

Przykład 2:

Przydomowa oczyszczalnia ścieków , dwukomorowa, Rodzina 2+2 , mała ilość ścieków. W ściekach resztki pokarmów i duuuża ilośc niemiłego mocno zapachu. Dawka rozruchowa zadozowana przez klientkę ok 600ml, po kilku dniach profilaktycznie (o ile pamięta się o systematyczności ) po ok 100ml 2x w tygodniu.

Aukcja obejmuje 7kg czyli ok 5300ml środka w szczelnym opakowaniu.

Na innych aukcjach inne opakowania. Od 5kg preferowany sposób dostawy – kurier GLS.

Do prób - wypróbuj opakowanie 1kg +1kg czyli ok 2,2litra.

ciecz biała do żółtej ok 1,44g/cm3

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt 607 [zasłonięte] 032.


Dodano 2[zasłonięte]012-04 07:33
Zakupy od 30 kwietnia godz. 12.00 zostaną wysłane w dniu 7 maja br. z uwagi na długi weekend.

Dodano 2[zasłonięte]012-04 07:34

Z uwagi na długi weekend majowy , zakupy po 30 kwietnia godz 13.00 zostaną wysłane w dniu 7 maja br.