Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DO KYOCERA MITA TONER KM C2230 TN310M MAGENTA ZK

08-06-2014, 12:16
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 129 zł     
Użytkownik future_line
numer aukcji: 4225718492
Miejscowość Jasło
Wyświetleń: 2   
Koniec: 08-06-2014, 11:58
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

.

.

.

.

.

.


Strona o mnie

Komentarze

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:


TONER DO KYOCERA MITA KM C2230 KATUN MAGENTA



CENA NETTO: 104.88 PLN

CENA BRUTTO: 129.00 PLN

Cechy produktu:


RODZAJ: ZAMIENNIK
PRODUCENT: KATUN
INDEX PRODUCENTA OEM: [zasłonięte]40536
TYP: TN310M
KOLOR: MAGENTA
WYDAJNOŚĆ:
POJEMNOŚĆ: 230g


Produkt pasuje do:

KM C2230

Przedmiot oferowany na tej aukcji jest wysokiej jakości 100% NOWYM zamiennikiem marki KATUN. Fabrycznie zabezpieczonym i zapakowanym.

Jest w pełni kompatybilny z produktem oryginalnym i gotowy do pracy natychmiast po zainstalowaniu w urządzeniu drukującym.

Cena produktu jest zawsze ceną brutto zawierającą 23% VAT.

Każda transakcja potwierdzona jest fakturą VAT lub paragonem.

Nie doliczamy dodatkowych opłat za wysyłkę kolejnej sztuki przedmiotu – cena jest stała i nie zależy od ilości, bez względu na to czy zostały zakupione na jednej czy kilku aukcjach.

Jeżeli potrzebujesz więcej sztuk niż obecnie jest wystawione, zadzwoń lub napisz do nas - wystawimy dla Ciebie specjalną aukcję!

Szkoły i instytucje budżetowe otrzymują fakturę z 14 dniowym terminem płatności.

.

.

.

.

.


.

(Zdjęcie poglądowe)

GWARANCJA NA PRODUKT:

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: KATUN

OKRES GWARANCJI: 12 MIESIĘCY OD DATY ZAKUPU

WYMAGANIA SPECJALNE: ZWROT DO SPRZEDAWCY. Konieczny wydruk kontrolny z maszyny.

Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na aukcji są pogladowe i zostały użyte w celach informacyjnych. Zdjęcia i kolory dają ogólne wyobrażenie o produktach i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.