Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DIOR ADDICT CRYSTAL GLOSS sirop de peche

17-06-2012, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 65 zł     
Użytkownik 8ball_dock
numer aukcji: 2346723383
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 27   
Koniec: 21-05-2012, 19:15
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Gelee de gloss brilliance spectaculaire/jelly gloss spotlight shine 047 sirop de peche/sweet peach. Ten „wodny błyszczyk”, idealny na lato, nadaje ustom krystaliczny połysk. Transparentne lub lśniące perłowo odcienie różu i moreli są owocowe i orzeźwiające. Sprawiają, że uśmiech staje się apetyczny, a twarz natychmiast rozpromienia się blaskiem. Winylowa formuła, wzbogacona w polimerowy żel, natychmiast powiększa objętość ust, przynosząc im długotrwałe uczucie komfortu i optymalne nawilżenie.

Kupujesz od osoby. Wszystkie kosmetyki pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucji w Polsce. Są nowe, nie były otwierane/używane.

Wiele innych kosmetyków -> w okazyjnych cenach <- na pozostałych moich aukcjach.

Zawsze chętnie odpowiadam na pytania – via email.