Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Digidesign Mbox 2 Micro! najtaniej!

20-01-2012, 20:31
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 599 zł     
Użytkownik JSB1685
numer aukcji: 2041739719
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 80   
Koniec: 13-01-2012 23:00:26

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Sprzedam Mbox 2 Micro

 

Bardzo wysokiej jakości karta muzyczna na USB!

Jest to również klucz do oprogramowania Pro Tools LE!

Stan idealny!

 

Nowy Mbox 2 micro jest świetnym rozwiązaniem dla artystów i ludzi pracujących na systemie Pro Tools, którzy cenią sobie swobodę i komfort pracy w róźnych warunkach. Micro moźna wziąć w kieszeń i wybrać się w podróż, by w chwili weny sięgnąć po niego i znów znaleźć się w świecie Pro Tools.

 

Ze względu na coraz większe zainteresowanie systemem Pro Tools LE i dedykowanym do niego interfejsem z serii Mbox 2, firma Digidesign, wprowadza kolejnego członka do tej uznanej przez użytkowników rodziny, a minowicie Mbox 2 Micro.
Cała moc tego urządzenia została zamknięta w kompaktowej obudowie o rozmiarach typowego pendriva USB. Jego niewielkie rozmiary nie ograniczają go, by dalej jak jego starsi bracia oferować wysokiej jakości brzmienie. Maxymalne próbkowanie oferowane to 24-bit/48 kHz. Micro posiada wyjście słuchawkowe i kontroler siły dżwięku, a aluminiowa obudowa chroni jego wnętrze przed uszkodzeniami.

 

W razie pytań proszę o tel. 506-[zasłonięte]-533