Witam,
mam do sprzedania 5 oryginalnych kaset magnetofonowych (komplet) nagrań do podręcznika o tym samym tytule.
Jest to jeden z najlepszych samouczków języka niemieckiego dla początkujących, autorstwa Leona Leszka Szkutnika (cenionego autora wielu książek do nauki języków obcych, wykładowcy Politechniki Warszawskiej) oraz Rozemaria Krystyna Tertel (również ceniona autorka wielu podręczników do niemieckiego). Książkę można tanio kupić na Allegro. Samouczek była dostępny w sklepach w latach 1[zasłonięte]979-19.
Samouczek polecany dla osób dorosłych, które chcą szybko nauczyć się samemu solidnych podstaw języka. Główną cechą starych podręczników do nauki jest to, że nie ma tam dużej ilości idiotycznych rysunków, głupich poleceń przy których marnuje się tylko czas (nie wiadomo co autor miał na myśli). Struktura samouczka/tekstu jest bardzo przejrzysta, uporządkowana. Stopniowa gradacja trudności. Dużo zdań, słowniczek, opis gramatyki do każdej partii materiału.
W Warszawie możliwy odbiór osobisty.
Jeżeli chcesz używać tych nagrań w odtwarzaczu CD - płyta CD MP3 lub płyty w formacie Audio CD (odtwarzane w każdym odtwarzaczu CD, tak jak płyty z muzyką), to proszę napisać wiadomość w tej sprawie na adres: [zasłonięte]@o2.pl lub zadzwonić na tel. kom.: 789 [zasłonięte] 160 (po godz. 18:00).
Masz pytania? Napisz, zadzwoń, śmiało !!!
Na innych aukcjach mam również ciekawe przedmioty: inne moje aukcje
Likwidacja własnej kolekcji.