mamy +32185 komentarzy
DEPONIA
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.5 GHz, 2 GB RAM (2.5 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB
Wersja językowa: polska
Dystrybutor: CD Projekt
Rodzaj: przygodowa
Sugerowana cena sprzedaży: 49,90zł
Data wydania: listopad 2012
Deponia to jedna wielka góra śmieci. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady. To po prostu bardzo zaśmiecona planeta. Oczywiście są piękne, podniebne miasta, ale tacy ludzie jak Rufus nie mają tam wstępu. A szkoda, bo Rufus ma już dosyć swojego brudnego życia. Okazja nadarza się, gdy bohater spotyka tajemniczą gwia... dziewczynę. Goal ląduje w Deponii, a Rufus postanawia ją odstawić do domu.
Deponia to pełna humoru przygodówka. Jej twórcy mieli w pamięci takich autorów jak Douglas Adams czy Terry Pratchett. W efekcie wiele zagadek, które przyjdzie nam rozwiązać, może nie być równie konwencjonalnych, co w innych grach. A do tego dochodzi piękna, ręcznie rysowana grafika, przywodząca na myśl największe klasyki gatunku (tak, Monkey Island, mówimy o Tobie!).
Twórcy gry mają doświadczenie w gatunku. Studio Daedalic wydało już kilka innych przygodówek, w tym ciepło przyjęte przez prasę i graczy The Whispered World. Deponia jest od tej gry jeszcze lepsza.
WERSJA JĘZYKOWA: POLSKA
| Zobacz inne moje aukcje |
Pozostałe aukcje » |
|
| © Aplon.pl |