DDR3 HyperX Beast 16GB/2400 (2*8GB) CL11-13-13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik elecomp_com_pl
numer aukcji: 4402389220
Miejscowość Tarnów
Wyświetleń: 5
Koniec: 06-08-2014, 16:48
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Dzisiaj do sprzedania na aukcji
Tabela parametryczna
Rodzaj pamici: DDR3
Cakowita pojemno pamici: 16384 MB
Czstotliwo szyny pamici: 2400 MHz
Liczba pamici w zestawie: 2
CAS Latency: CL11
Pozostae parametry:
240 pin
1.65 V