|
tel. 22 [zasłonięte] 22
tel. 22 [zasłonięte] 67
fax 22 [zasłonięte] 68
[zasłonięte]@MegaPrezent.pl
GG:
Formy płatności:
- PayU (Allegro)
- pobranie
- przelew
- raty
- leasing
- karta (w punkcie odbioru)
- gotówka
Dane do przelewu:
NetPartner Polska Sp. z o.o.
BANK PKO BP S.A.
80 1020 [zasłonięte] 1 [zasłonięte]0970002 [zasłonięte] 023033
W tytule przelewu proszę podać swój NICK Allegro oraz NUMER AUKCJI.
Raty
Leasing
Oferujemy możliwość leasingu sprzętu o łacznej wartości większej niż 1845 PLN.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.
Transport i wysyłka
Dla Państwa wygody i komfortu współpracujemy z najlepszymi polskimi firmami kurierskimi oraz Pocztą Polską, co pozwala nam dostarczać przesyłki często, w czasie krótszym niż 24 godziny.
Odbiór osobisty
Zakupiony towar można odebrać w naszym Punkcie Odbioru w Warszawie przy ulicy Londyńskiej 34/1,
telefon 22 [zasłonięte] 67.
Ze względu na bogaty asortyment,
nie wszystkie produkty są dostępne "od ręki" w naszym Punkcie Odbioru. Część sprzedawanych przez nas produktów znajduje się w magazynie zewnętrznym, a ich dostawa do Punktu Odbioru zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24 godziny.
Dlatego o gotowości towaru do odbiory informujemy zawsze drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Uwaga nie wszystkie nasze aukcje posiadają możliwość odbioru osobistego, szczegółowe informacje na temat dostępnych form dostaw znajdują się w zakładce "Dostawa i płatność".
Wyświetl większą mapę
|
D-LINK DUB-H4 4-Port USB 2.0 Hub
| Opis Techniczny: |
| Kod Producenta |
DUB-H4/E |
| Inne porty |
4 porty usb, odpowiadają specyfikacjom USB 2.0 i USB 1.1 |
| Liczba slotów |
4 szt. |
| Przepustowość |
Szybkość przesyłania danych do 480 Mb/s |
| Trunk |
Nie |
| Zarządzalność |
nie |
| QoS |
nie |
| Montaż w szafach RACK |
Brak |
| Możliwość mocowania do podłoża |
Tak |
| Obsługiwane protokoły |
4 złącza USB typu A do komunikacji przychodzącej. 1 złącze USB typu BB |
| Zasilanie |
zewnętrzny zasilacz PSE-S5VDC3A |
| Wysokość |
29 mm |
| Szerokość |
104 mm |
| Głębokość |
63 mm |
| Kolor obudowy |
Szaro-srebrny |
| Informacje dodatkowe |
Te koncentratory USB pozwalają szybko i bez komplikacji rozbudować komputer PC lub Mac o 4 porty USB. Każdy port odpowiada standardowi USB 2.0, a więc ma maksymalną szybkość przesyłania danych 480 Mb/s, czyli 40-krotnie większą niż tradycyjny standard USB 1.1. Koncentratory mają wszystkie zalety interfejsu USB: wszystkie podłączone urządzenia są natychmiast rozpoznawane przez koncentrator, bez kosztownej i skomplikowanej instalacji. Ułatwia to zwłaszcza pracę z takimi urządzeniami peryferyjnymi, jak skanery czy drukarki, o ile obsługują one standard USB 2.0. Przesyłanie danych jest tak regulowane, aby dostosować szybkość także do wymagań starszego standardu USB. Koncentratory dysponują 4 portami komunikacji przychodzącej typu A do podłączenia urządzeń peryferyjnych USB lub dalszych koncentratorów USB, jak również jednym portem USB komunikacji wychodzącej typu B do podłączenia komputera. Kaskadowe połączenie odpowiedniej liczby koncentratorów umożliwia podłączenie 127 urządzeń USB (skanerów, kamer itp.). Stan portu można w każdej chwili odczytać na kontrolkach diagnostycznych. |
| Opis |
Podłączanie i odłączanie urządzeń "na gorąco", czyli bez konieczności ponownego uruchomienia komputera. Możliwość podłączenia do komputerów Mac i PC |
| Gwarancja |
24 miesiące gwarancji producenta |
|