Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

!Długopis UV - tester banknotów -nie sciąga!KRK

16-01-2012, 22:25
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 5 zł     
Użytkownik ystudio
numer aukcji: 2044467301
Miejscowość Mielec, wysyłka natychmiast
Kupiono sztuk: 9    Wyświetleń: 94   
Koniec: 22-01-2012 12:11:24

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captchaPrzedmiotem aukcji jest DŁUGOPIS UV


Niewidzialne Światło UV od teraz jest dostępne także dla Ciebie. Zasada działania jest banalnie prosta. Najpierw zapisujesz ważne informacje specjalnym cienkopisem, które po chwili stają się niewidziane.


No dobrze, nic nie widać, ale jak to odczytać?


Wiesz już pewnie jak zapisać te okropne wzory, liczby, słowa, kody i piny, ale jak je odczytać?
Wystarczy, że użyjesz długopisu ze specjalną diodą UV. Taki długopis nie różni się niczym od zwykłego długopisu, jakich miałeś w swoich rękach wiele. Nasz długopis, który może być u Ciebie już jutro, z jednej strony ma zwykły czarny lub niebieski wkład do pisania, a z drugiej diodę UV, którą włącza się miniaturowym przyciskiem.


Diodę UV włączasz miniaturowym przyciskiem i promień światła kierujesz w stronę wcześniej zapisanych informacji. Światło jest na tyle mocne, że tekst możesz odczytać nawet w słoneczny dzień w jasnym pomieszczeniu, ale zarówno na tyle słabe, że z większej odległości nie jest widoczne dla osób postronnych.Czy ktoś może zobaczyć jak świecę długopisem?


Wiedziałem, że zadasz to pytanie, dlatego też przygotowałem już odpowiedź i materiał zdjęciowy. Normalnie światło UV z długopisu jest widoczne, ale wystarczy położyć drugą rękę na ławce, abyś tylko Ty widział, że świecisz długopisem.A czy wiesz, że policja, agencje ubezpieczeniowe, banki też wykorzystują światło UV?


Tak, to prawda. Policja takimi samymi cienkopisami, jakie Ty możesz mieć, znakuje rowery, sprzęt RTV, AGD, komórki itd. Tak samo agencje ubezpieczeniowe znakują ubezpieczany sprzęt.

Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś w sklepie lub na rynku, znalazłeś świetną rzecz, którą chcesz koniecznie kupić. Płacisz przy kasie, jednak wydana reszta wzbudza Twoje podejrzenie... zamiast odejść od kasy i się zastanawiać, czy nie dostałeś fałszywek, możesz je sprawdzić długopisem UV. Polskie banknoty mają specjalne znaki UV w lewym, górnym rogu, które świecą intensywnym kolorem, gdy skierujemy na nie światło uv. Podobnie mają się liczne karty kredytowe, dowody osobiste i inne dokumenty

    


Oznakuj swoją komórkę, komputer przed kradzieżą!


Dzięki temu, że zapisany tekst cienkopisem uv jest nieścieralny możesz nim oznakować drogocenne przedmioty. Spójrz na taki przykład: idziesz ulicą i rozmawiasz przez telefon z bliską Ci osobą, nagle ktoś wyrywa Ci z ręki komórkę, nie dajesz rady go dogonić. Właśnie straciłeś komórkę. Nie oznakowana jest niemożliwa do odnalezienia, ale gdy ją podpiszesz swoimi danymi (imię, nazwisko, adres) jest spora szansa na jej odnalezienie lub zwrot przez policję.

Imprezy techno, odjazdowe tatuaże UV na dyskotekę


Pomyśl tylko: jesteś na dyskotece, wszyscy wkoło opaleni, krótkie białe bluzki, a w środku Ty ze świecącym tatuażem na ramieniu, każda laska lub facet na Ciebie poleci, bo tylko Twoje ciało się świeci, jak żadne inne!!. Zobacz, jaką zazdrość wzbudzisz wśród znajomych takim tatuażem. Będziesz mógł się nim pochwalić już jutro jak tylko dostaniesz nasz zestaw UV.


Dostaniesz 10 dni bezwarunkowej gwarancji zwrotu pieniędzy!

Wiemy, co sprzedajemy i bierzemy na siebie całe ryzyko. Gwarantujemy Ci: jeżeli nasz produkt nie spodoba Ci się, nie spełni Twoich oczekiwań będziesz mógł go zwrócić. Skontaktuj się z nami, a zwrócimy Ci 100% wartości zakupionych produktów.DŁUGOPIS UV:


Prezentowany na tej aukcji długopis z diodą UV cechuje się solidnym wykonaniem oraz elegancką stylistyką.
Umieszczony w nim wkład pisze tuszem ultrafioletowym, który widoczny jest tylko pod światłem UV.Zestaw zawiera:
 • Długopisu z diodą UV
 • 3 baterie zawarte w długopisie
 • 4 baterie zapasowe - większy zapas baterii możesz zamówić na innej naszej aukcji!
 • Oryginalny blister

  Długopisy są fabrycznie nowe i nigdy nie były używane.  Zdjęcia:  Na naszych aukcjach znajdziesz również inne akcesoria i zestawy UV! • Copyright © 2008 magicUV
  Tak wyglądała poprzednia aukcja:


  UWAGA!

  Nowy numer telefonu: 795 [zasłonięte] 929


  © AllegroPromo  !Długopis UV - tester banknotów -nie sciąga!KRK