Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Długi Relaks - Metoda Silvy - nowa CD

20-01-2012, 16:47
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 33 zł      Aktualna cena: 33 zł     
Użytkownik KsiegarniaCTN
numer aukcji: 2035212173
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 10   
Koniec: 13-01-2012 12:59:46
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

"Długi Relaks"
Metoda Silvy - samokontrola umysłu

autor- Zbigniew Królicki.

2009 rok nagrania

płyty CD są nowe zapakowane w folię


Częśc pierwsza zawiera fundamentalne ćwiczenia Samokontroli Umysłu, działu Relaksacji Kontrolowanej, tzw. Długi Relaks. Celem tego działu i ćwiczenia jest wyrobienie w sobie nawyku uzyskiwania "na zawołanie" rozluźnienia fizycznego i psychicznego oraz uzyskiwania głębszych, zdrowszych poziomów umysłu. Poprzez naukę fizycznego i umysłowego relaksu, poprzez zdobycie umiejętności osiągania zwolnionych częstotliwości pracy mózgu w ciągu kilku sekund istnieje możliwość kontrolowania nadmiernego stresu.

Ćwiczenie uczy standardowej metody liczeni do 3 do 1 w celu uzyskania poziomu ALPHA, uczy używania technik pogłębiających na poziomie 1 oraz technik wyjścia w dowolnym momencie z każdego poziomu umysłu. Ćwiczenie zawiera wszystkie elementy cyklu standardowego: pogłębianie - rozluźnianie fizyczne na poziomie 3, relaks umysłu na poziomie 2, uzyskiwanie poziomu podstawowego 1.

Ćwiczenie zalecane jest do wykonywania w każdym przypadku podwyższonego stresu, poddenerwowania i niepokoju, a także jako ćwiczenie pogłębiające poziom ALPHA

Częśc druga zawiera trzy nowe techniki typu "formuła" nie przerabiane na kursie podstawowym, związane z czasem i przestrzenią. Techniki opracowane przez autorów według wzorów klasycznych technik Metody Silvy, rozwijają kontrole umysłu i przeznaczone są dla tych osób, które ciągle się spóźniają, bez przerwy coś gubią lub zapominają, które odczuwają potrzebę wyraźnego kontaktu emocjonalnego z kimś bliskim. Są to: Zagięcie Czasu, Zagięcie Czasoprzestrzeni - poszukiwanie zaginionych przedmiotów, oraz kontakt telepatyczny.

Inspiracją do sformułowania tych technik były prace i medytacje proponowane przez Shakti Gwain i Christin Thomas. Niezwykła praktyczność i skuteczność tych technik uświadamia względność pojęcia czasu a także daje poczucie i pewność nieprawdopodobnych możliwości tkwiących w umyśle człowieka.

Płyta motywacyjna Zbigniewa Królickiego przeznaczona dla wszystkich, którzy słysząc i czytając o różnych metodach osiągania pogłębionego stanu umysłu (tzw. poziomu ALPHA) chcieliby praktycznie nauczyć się ten stan uzyskiwać, wykorzystując go do samodoskonalenia i rozwoju. Chcieliby wykorzystywać Twórczą Wizualizację do programowania i osiągania sukcesu.

Twórcza Wizualizacja jest technika używania TWOJEJ wyobraźni do urzeczywistniania tego czego pragniesz w swoim życiu

Każdy człowiek używa tej techniki codziennie, ale w sposób nieświadomy i nie zawsze w celach przybliżających do sukcesu. Uświadomienie sobie możliwości wizualizacji i wyobraźni jest kluczem do czerpania z naturalnego dobra i hojności życia, z rozszerzonego zakresu świadomości. Gdy człowiek myśli przy niższych częstotliwościach pracy mózgu i świadomie odbiera informacje przy użyciu wewnętrznych zmysłów, wtedy funkcjonuje w obrębie wymiaru podświadomego, czyli INTUICJI. Myśl ma moc tworzenia. Jest energią, która może ulec materializacji przy zachowaniu odpowiednich warunków. Te warunki to oczywiście wola Stwórcy, ale również elementy precyzowania myśli, których poznanie, zrozumienie i stosowanie pozwoli na postępowanie według dewizy Napoleona Hilla:
"Cokolwiek człowiek potrafi sobie wyobrazić i uwierzy w to - osiągnie to."

Ćwiczenia na płycie to doskonalenie i rozwijanie wyobraźni, wizualizacji, zdolności intuicyjnych. To poznanie nowych, efektownych i efektywnych technik twórczego rozwiązywania problemów oraz uzupełnianie tych już znanych wizualizacjami i obrazami mentalnymi. To nauka tworzeni szczęśliwych zbiegów okoliczności, przypadków, robienia odpowiednich rzeczy w odpowiednim momencie. To również zwiększenie umiejętności zdobywania informacji, potrzebnych do rozwiązywania problemów i osiągnięcia większego spełnienia w życiu.


Koszty wysyłki to 6,5zł za list polecony, 7 zł za polecony priorytet.

Polecam!!!
i zapraszam na inne moje aukcje zawierające książki o podobnej tematyce.
tutaj znajdziesz informacje o METODZIE SILVY:
http://www.metodasilvy.pl/