Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CZUCZU Znam Cyferki DHL

01-05-2014, 1:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 35.19 zł     
Użytkownik Rajdziecka_pl
numer aukcji: 4113294827
Miejscowość Wadowice
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 1   
Koniec: 01-05-2014 01:07:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Tel. 730 [zasłonięte] 928
( SKLEP CZYNNY OD PN-PT OD 9-17)   
Tel. 606 [zasłonięte] 352
Mail: [zasłonięte]@interia.pl
nr r-ku:
31 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 676903
CZUCZU Znam Cyferki
CZ-9195
op. 14,3x18,7x4,4 cm Opis produktu: Znam Literki i Znam Cyferki to seria edukacyjnych zabaw, które pomogą najmłodszym poznać świat alfabetu, cyfr i liczenia. W każdej walizeczce znajdują się 32 magiczne karty, pisak sucho ścieralny, oraz ściereczka. Dzięki temu zestawowi zabawa w pisanie i liczenie może trwać bez końca! Nowa seria CzuCzu pomaga dzieciom w ćwiczeniu precyzji i koordynacji ruchów, kształci umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia, rozwija spostrzegawczość i koncentrację a przede wszystkim… zapewnia doskonałą zabawę! CzuCzu Znam Literki to sposób na wspólną zabawę z dziećmi, a także: • Nauka cyfr i liczenia • Ćwiczenie precyzji i koordynacji ruchów • Rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia • Ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji Zawartość opakowania: 64 ilustracje na 32 kartach, flamaster sucho ścieralny, ściereczk. Książeczka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.
CZUCZU
CZUCZU cechuje solidność, rzetelność, dobrze dobrany asortyment oraz zaangażowanie wszytskich pracowników. Eksperci CZUCZU  włożyli wszelkie starania aby zabawa towarzyszyła nieodłącznie nauce. Dzięki produktom CZUCZU Twoje dziecko nie będzie miało problemu z liczeniem czy też rozpoznawaniem jaka to literka. Zabawki są dostosowane do wieku dziecka, jego umiejętności oraz zainteresowań otaczającego go świata.
 

Produkt fabrycznie nowy!

Czas zrealizowania zamówienia wynosi 2 dni, w szczególnych przypdkach wacha się do 4 dni roboczych.
Zakupione przez Państwa produkty na naszych aukcjach w tym samym czasie wysyłane są w jednej przesyłce (kurier DHL), przez co pokrywają Państwo tylko raz koszt dostawy.
UWAGA!!!
Jeśli na aukcji widać więcej niż jeden produkt, proszę o dopisanie w UWAGACH jaki konkretnie Państwo wybrali model.
 
 

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealle galeria zobacz takze