Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CZUCZU Rysuj z CzuCzu od 5 do 6 lat DHL

01-05-2014, 1:23
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 35.19 zł     
Użytkownik Rajdziecka_pl
numer aukcji: 4113293749
Miejscowość Wadowice
Wyświetleń: 2   
Koniec: 01-05-2014 01:06:53

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Tel. 730 [zasłonięte] 928
( SKLEP CZYNNY OD PN-PT OD 9-17)   
Tel. 606 [zasłonięte] 352
Mail: [zasłonięte]@interia.pl
nr r-ku:
31 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 676903
CZUCZU Rysuj z CzuCzu od 5 do 6 lat
CZ-5197
op. 14,3x18,9x4,3 cm Opis produktu: CzuCzu to bohater popularnych wśród dzieci i rodziców serii zgadywanek w nowym wcieleniu! Wraz ze sztabem psychologów i pedagogów dziecięcych CzuCzu stworzył serię magicznych walizeczek Rysuj z Czuczu dla dzieci w wieku 56 lat. Każde magiczne pudełeczko liczy 50 ilustracji na 25 specjalnych kartach, oraz flamaster i ściereczkę. Zadaniem dzieci jest malowanie na kartach zgodnie z poleceniami, a następnie zmazywanie i ponowne tworzenie. Każde z zadań da się rozwiązać w inny sposób, który wyznacza tylko i wyłącznie wyobraźnia i twórczość dziecka. Zabawa z Rysuj z CzuCzu daje dziecku możliwość ćwiczenia umiejętności manualnych, koncentracji uwagi, spostrzegawczości, analizy i syntezy wzrokowej oraz kreatywności. Pobudza szeroką gamę funkcji psychomotorycznych i poznawczych dziecka. Rysuj z CzuCzu zostało w całości wyprodukowane w Polsce! Książeczka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat.
CZUCZU
CZUCZU cechuje solidność, rzetelność, dobrze dobrany asortyment oraz zaangażowanie wszytskich pracowników. Eksperci CZUCZU  włożyli wszelkie starania aby zabawa towarzyszyła nieodłącznie nauce. Dzięki produktom CZUCZU Twoje dziecko nie będzie miało problemu z liczeniem czy też rozpoznawaniem jaka to literka. Zabawki są dostosowane do wieku dziecka, jego umiejętności oraz zainteresowań otaczającego go świata.
 

Produkt fabrycznie nowy!

Czas zrealizowania zamówienia wynosi 2 dni, w szczególnych przypdkach wacha się do 4 dni roboczych.
Zakupione przez Państwa produkty na naszych aukcjach w tym samym czasie wysyłane są w jednej przesyłce (kurier DHL), przez co pokrywają Państwo tylko raz koszt dostawy.
UWAGA!!!
Jeśli na aukcji widać więcej niż jeden produkt, proszę o dopisanie w UWAGACH jaki konkretnie Państwo wybrali model.
 
 

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealle galeria zobacz takze