Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Czip dla Psa NG -Darmowa rejestracja -20 szt FDXB

07-02-2015, 13:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 240 zł     
Użytkownik vollmers1
numer aukcji: 4973805860
Miejscowość Bolszewo
Wyświetleń: 13   
Koniec: 07-02-2015, 12:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Znakowanie zwierząt jest kwestią odpowiedzialności

System znakowania zwierząt:

Chip producenta Tierchip Dasmann


Transponder ISO w kaniuli (system Luer-Lock)

Wysokiej jakości transponder w bioszkle z powłoką Parylene C,

produkowany zgonie ze standardami ISO 11784/85 FDX-B

Produkowany u nas transponder w rozmiarze:

Standard (12 x 2mm);

Typ - NG2(opakowanie 20szt + 1 aplikator)

Co zyskujesz kupując u nas?




Transpondera bezawaryjnego, nieszkodliwego, wyprodukowanego w Niemczech, spełniającego wymogi ISO, skonstruowanego tak aby nie przemieszczał się pod skórą.


Multiimplantator lub strzykawkę jednorazowego użytku z zabezpieczeniem, które nie pozwoli wypaść czipowi z igły oraz sygnał "klik" informujący o wszczepieniu transpondera.


Strzykawkę wraz z igłą można bardzo łatwo rozebrać i przeznaczyć do utylizacji.


I co najważniejsze, DARMOWĄ KARTĘktóra pozwala na DARMOWĄ rejestracje w największej europejskiej bazie danych TASSO e.V. Baza ta pracuje 365 dni w roku 24h, istnieje już ponad 30 lat z bazą zawierającą ponad 7 500 000 zarejestrowanych zwierząt, od 2000r otrzymali 14 [zasłonięte] 000 e-maili związanych z zaginionymi zwierzętami tylko w 2014 roku udało się odnaleźć ponad 60 000 zagubionych zwierząt dzięki tej organizacji. Dodatkowo po 1-2 tygodni od rejestracji otrzymają Państwo medalion na obrożę wraz z dokumentami nieodpłatnie. 

 



Igły ze specjalnym ostrzem umożliwiają wstrzyknięcie transpondera.

Dźwięk ‚Klik' i odczuwalne "zaskoczenie" oznaczają wysunięcie transpondera z kaniuli.

Wyznaczone miejsce na opakowaniu przeznaczone na uwagi dotyczące zwierzęcia.

6 etykiet z kodem kreskowym w osobnej przegródce.

Dzięki sterylizacji tlenkiem etylenu (EO) opakowanie zabezpieczające podczas transportu jest sterylne przez okres 3 lat.
 



Karta identyfikacji zwierzęcia – to wartościowy „prezent” dla właścicieli zwierząt. Tylko 3 kroki do szybkiej, łatwej i pewnej rejestracji Twojego zwierzaka w TASSO e.V poprzez naszą stronę internetową.Karta identyfikacji zwierzęcia – to wartościowy „prezent” dla właścicieli zwierząt. Tylko 3 kroki do szybkiej, łatwej i pewnej rejestracji Twojego zwierzaka w TASSO e.V poprzez naszą stronę internetową.



Bezpieczeństwo psów i kotów


Każdego dnia wiele zwierząt domowych uznaje się za zaginione. Większość z nich trafia do różnych miejsc- schronisk, organizacji ochrony zwierząt lub lecznic. Często zawiadomienie właściciela jest niemożliwe, ponieważ zwierzę nie jest oznakowane ani zarejestrowane.


Znakowanie zwierząt chipem identyfikacyjnym

ma wiele zalet:


- Zabezpieczenie przed oszustwem i manipulacją

- Dowód własności i pochodzenia

- Zaufanie co do wiarygodności hodowli

- Wymagany w przypadku podróży zagranicznych

- Identyfikacja zaginionych, opuszczonych, skradzionych i maltretowanych zwierząt



Dodano 2[zasłonięte]014-10 08:41
W ciągu najbliżych 2 (03.10 - 16.10) tygodni mogą nastąpić opóźnienia w dostawie chipów, przepraszamy za utrudnienia.

Dodano 2[zasłonięte]014-10 14:54
Niestety opóźnienie może potrwać tydzień dłużej