Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Czasowniki hiszpańskie

23-02-2015, 7:45
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 23.90 zł     
Użytkownik book24
numer aukcji: 5023948313
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 4    Wyświetleń: 2   
Koniec: 23-02-2015 07:46:15

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Book24
Book24 - księgarnia internetowa serdecznie wita na swoich aukcjach w serwisie alle. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu.
O nas
Do każdego zamówienia dołączamy zakładkę GRATIS!

Kupując u nas masz pewność co do jakości zakupionego towaru, oraz szybkiej przesyłki.
Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, staramy się, aby nasz klient był w 100% usatysfakcjonowany.

Każdą paczkę starannie pakujemy w tekturowe pudełko lub kopertę bąbelkową, tak aby w stanie nienaruszonym dotarła do odbiorcy.
Zwrot pieniędzy

Dane Kontaktowe

Po wylicytowaniu przedmiotu koniecznie wypełnij formularz dostawy, jeśli masz dodatkowe pytania napisz e-maila.

Book24 - księgarnia internetowa
ul. Anielewicza 37, lok U3
01-057 Warszawa

e-mail: [zasłonięte]@book24.waw.pl
pon-pt: 9-17

Numer konta:
(mBank)
201[zasłonięte]200400[zasłonięte]70274[zasłonięte]229
(Inteligo)
501[zasłonięte]555811[zasłonięte]45200[zasłonięte]594



Wyprzedaż -70%Promocje -50%Zaufanie do Book24 Kurier UPS

Wybierz kategorię:
Czasowniki hiszpańskie
Milewska-Rodrigues Maria, Perlin Jacek

Czasowniki hiszpańskie
Dodatkowe informacje

  • ISBN:978[zasłonięte][zasłonięte]35560
  • liczba stron: 204
  • Okładka: miękka
  • Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
  • Wymiary: 165 x 235 mm
  • Rok wydania: 2012
  • Opis

    Podręcznik omawia znaczenie i zastosowanie wiadomości o czasach, trybach i stronach w języku hiszpańskim. Wzory odmiany czasowników regularnych i nieregularnych. Rekcja - przykłady łączliwości najważniejszych czasowników z przyimkami (z tłumaczeniem na język polski). Odmiana czasowników, także w południowoamerykańskich wariantach języka hiszpańskiego. Wykaz czasowników nieregularnych z odesłaniem do poszczególnych tabel koniugacyjnych.

    [zasłonięte]@book24.waw.pl - Book24 - księgarnia internetowa