Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CZAPKA WOPR PLUS GSM 2009 RATOWNIK BCM 3MIASTO

04-08-2012, 3:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik stachu_gt500
numer aukcji: 2455396019
Miejscowość Gdynia
Wyświetleń: 44   
Koniec: 04-07-2012, 0:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam serdecznie na mojej aukcji!

Dzisiaj mam Państwu do zaoferowania czapkę WOPR PLUS GSM z 2009 roku. Czapka była używana, jest trochę spłowiała. Dodatkowo tylna naklejka trochę odchodzi - widać na zdjęciach. Napis "SOPOCKIE" na przedniej naklejce został wymazany. Pomimo tego, jest bardzo wygodna, mogę ją polecić.

Czapkę sprzedaję z okazji porządków w szafie. Mam zbyt dużą ilość tych ciuchów, nie chcę ich wyrzucać, bo szkoda – mogą się jeszcze komuś przydać. Nie wystawiam tych aukcji z myślą o zarobku.

Pragnę przy okazji przypomnieć, że osoby nie będące ratownikami WOPR nie powinny brać udziału w aukcji. Strój ratowniczy jest swego rodzaju mundurem potwierdzającym przynależność do danej grupy i organizacji. Nie jestem w stanie sprawdzić, czy osoby biorące udział w aukcji należą do WOPRu, natomiast liczę na Państwa odpowiedzialność wobec honoru, zasad i przepisów.

Strój ten jest idealny dla osób zaczynających pracę w tej branży, szczególnie dla osób, które mają zamiar odbywać staż społecznie – bardzo rzadko są na kąpielisku dla takich osób zapewnione odpowiednie ciuchy. Ja jedyne, co otrzymałem to używaną koszulkę, nic więcej.

Zapraszam do oglądania zdjęć i licytowania!

Na wszelkie pytania i wątpliwości z chęcią odpowiem:

[zasłonięte]@gmail.com

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA MOICH POZOSTAŁYCH AUKCJI!