|
Czajnik Russell Hobbs Desire Symbol:[zasłonięte]19600.
Kuszące połączenie kolorów czerwonego oraz czarnego to linia Desire, która została zaprojektowana z kucharską pasją, łącząc zaufanie z bezkompromisową funkcjonalnością.
Efektowne i zniewalające urządzenia w matowo czarnym kolorze z dodatkiem żywych, czerwonych akcentów, inspirują kreatywność w kuchni.
Desire to kompleksowa seria produktów śniadaniowych i produktów do przetwarzania żywności.
Zaprojektowany z pasją czajnik ułatwi Ci życie. Podwójny wskaźnik poziomu wody pozwala sprawdzić, ile dokładnie wody znajduje się w środku.
Obudowa w kolorze czarnym z czerwonymi elementami
Pojemność 1,7L
Niebieskie podświetlenie podczas gotowania
Obrotowa podstawa 360°
Ukryty element grzejny
Schowek na przewód
Pokrywa otwierana przyciskiem
Wyjmowany filtr antywapienny ułatwia jego czyszczenie
Podwójny wskaźnik poziomu wody
Moc 2200W
Wymiary opakowania: 224 x 184 x 262 mm (W x D x S)
Waga produktu w opakowaniu: 1332 g
Kod EAN: 400[zasłonięte][zasłonięte]67630
Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.
Seria Russell Hobbs Desire dostępna w naszej ofercie:
Czajnik (Symbol:[zasłonięte]19600)
Toster (Symbol:[zasłonięte]19610)
Mikser ręczny (Symbol:[zasłonięte]18960)
Minirozdrabniacz (Symbol:[zasłonięte]18558)
Blender ręczny Symbol:[zasłonięte]18970
Blender ręczny 3 w 1 Symbol:[zasłonięte]18980
Wszystkie przesyłki ubezpieczamy na pełną wartość !
Przy odbiorze towaru klient jest zobowiązany do:
- sprawdzenia, czy towar nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu,
- sprawdzenia zgodności zawartości paczki z zamówieniem.
Towar można sprawdzić po wcześniejszym podpisaniu odbioru paczki - wpierw należy podpisać odbiór kurierowi, poprosić by poczekał chwilę na czas oględzin, w przypadku stwierdzenia uszkodzeń spisać protokół reklamacyjny. Kurier nie pozwoli otworzyć paczki przed podpisaniem odbioru. Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia reklamacji jest spisanie w obecności kuriera "Protokołu reklamacji.
Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna zawartej na odległość w terminie 10 dni od daty dostawy - szczegółowe informację odnośnie warunków zwrotu na stronie "O mnie".
[Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), art.7].
|