![](http://www.e-kuchenne.com.pl/Projekt/images/1_05.jpg)
|
[zasłonięte]@e-kuchenne.com.pl
![](http://www.e-kuchenne.com.pl/images/banners/telefon.bmp)
022 [zasłonięte] 19
602 [zasłonięte] 598
513 [zasłonięte] 076
|
|
![](http://www.e-kuchenne.com.pl/Projekt/images/1_09.jpg)
|
1. Po dokonaniu zakupu proszę o przysłanie maila w przypadku:
wysyłki na inny adres niż w danych Allegro
wybrania wysyłki towaru za pobraniem
wystawienia faktury Vat
2. Wszystkie towary oferowane przez firmę ALKAD są fabrycznie nowe, zapakowane w fabryczne opakowanie i posiadają gwarancję.
3. Kupujący pierwszy wystawia komentarz. |
|
![](http://www.e-kuchenne.com.pl/Projekt/images/1_11.jpg)
|
Niezależnie od ilości zakupionych towarów na jednej lub więcej aukcjach opłata za przesyłkę jest tylko jedna !!!
Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską UPS przez 5 dni w tygodniu na następny dzień po dokonaniu wpłaty.
Licytując Kupujący wyraża zgodę do zawarcia w jego imieniu umowy z Pocztą Polską na wysyłkę zakupionych towarów.
|
|
![](http://www.e-kuchenne.com.pl/Projekt/images/1_13.jpg)
![](http://www.e-kuchenne.com.pl/Projekt/images/1_15.jpg)
|
|
CZAJNIK CILIO COUNT
POMARAŃCZOWY
Czerwony czajnik ze stali nierdzewnej.
Emaliowany czerwony czajnik wyposażony jest w pokrywkę oraz w przymocowany na stałe gwizdek otwierany przez wygodną dźwignię umieszczoną w uchwycie. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi będzie pasował do każdej współczesnej kuchni.
Zapraszamy do odbioru osobistego w naszym sklepie - "PASAŻ MURANÓW" Warszawa, Al Jana Pawła II 43a lok.30a / I piętro /
Wystawiamy paragony (na życzenie faktury vat) SZYBKA WYSYŁKA !!!
|
|
|
![](http://www.e-kuchenne.com.pl/Projekt/images/spacer.gif) |