Klejcyjanoakrylowy do błyskawicznego łączenia wielu materiałów: porcelany, metalu, szkła, kamieni, niektórych tworzyw sztucznych.Zalecany do połączeń sztywnych.
Główne zalety kleju to
:
- bardzo krótki czas łączenia (10 - 20 sekund)
- cienka, mało widoczna spoina o wysokiej wytrzymałości
- łatwość klejenia (aplikator umożliwiający natychmiastowe i wielokrotne użycie kleju).
Tubka
2 g.
Zastosowanie:
Idealnie sie sprawdzi w :
klejeniu metali, gum, szkła, ceramiki, większości tworzyw sztucznych (za wyjątkiem PE, PP, PTFE i silikonów) i wielu innych materiałów takich jak min: koraliki , biżuteria, plastik , guma ,skóra porcelana , kamienie , perły.
Wykorzystywany takze w technikach: scrapbooking, cardmaking decoupage
Możliwa jest aplikacja kleju w miejscach trudnodostępnych np. w wąskich szczelinach, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego zadozowania kleju i gdzie dzięki niskiej lepkości możliwa jest penetracja kleju do wyznaczonych miejsc, pomontażowa stabilizacja montowanych elementów, klejenie wymagające utwardzania kleju w ciągu sekund i osiągnięcie wysokiej wytrzymałości połączeń.
Zamiennik dla super glue , pattex fix tytan , chemistik bison kropelka i innych
Posiadamy także na innej aukcji klej do połączeń elastycznych