| ROSNET
UL. ŁOWICKA 9
96-200 RAWA MAZOWIECKA
NIP:835[zasłonięte]146-87
EDG: 6106
tel (42)[zasłonięte]279 42
fax: (42)[zasłonięte]279 42
kom. 785 [zasłonięte] 947
667 [zasłonięte] 011
INFOLINIA :
801 [zasłonięte] 052
[zasłonięte]@vitamarket.pl
PKO BP
16 1020 [zasłonięte] 458000
1702 [zasłonięte] 010122
|
Dokładny regulamin dostępny na stronie O MNIE
|
|
UWAGA !!!
ZAKUPY POWYŻEJ
300 PLN
I PRZEDPŁACIE
WYSYŁKA KURIEREM
GRATIS !!!
KURIER (do 30 kg):
POBRANIE : 20,00 PLN
Z GÓRY : 16,00 PLN
POCZTA POLSKA (do 1kg)
POBRANIE : 16,00 PLN
Z GÓRY : 13,00 PLN
PŁATNE Z GÓRY
LIST EKON. - 6,00 PLN*
LIST.PRIORYT.-8,00 PLN*
* Ponieważ nie wszystkie przedmioty można wysłać listem ekonomicznym zanim wybierzesz tą opcję proszę o dokładne zapoznanie się z informacjami dodatkowymi o przesyłce !!!
|
|
K6
Serdecznie witamy na naszych aukcjach !
PRZEDMIOTEM AUKCJI SĄ :
Cukierki z miodem manuka,
witaminą C i propolisem 100g
CENA IMPORTERA
MASZ JAKIEŚ PYTANIA ?
DZWOŃ !!!
INFOLINIA :
801 [zasłonięte] 052
Jesteśmy jednym z największych sprzedawców Miodów Manuka w Polsce.
Zaufaj doświadczeniu!
Cukierki z Miodem Manuka, Propolisem i Witaminą C. Suplement diety.
Właściwości i działanie:
Cukierki z Propolisem są zalecane w stanach obniżonej odporności, okresie zwiększonego ryzyka występowania przeziębień oraz w łagodzeniu podrażnień błon śluzowych jamy ustnej i gardła.
Skład:
Miód Manuka, Czysty Nowozelandzki Propolis, cukier, syrop glukozowy, olejek cytrynowy, Witamina C.
Propolis BIO 30: Propolis znany jest ze swoich właściwości przeciw utleniających, antybakteryjnych i antyseptycznych, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonoidów. Flawonoidy są naturalnymi substancjami ochronnymi roślin. Posiadają wiele funkcji biologicznych, w tym właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Pszczeli Propolis pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie
Zalecane przyjmowanie:
do 5 cukierków dziennie. Cukierka należy wolno ssać tak, aby uwalniające się z propolisu substancje aktywne jak najdłużej korzystnie oddziaływały na błony śluzowe jamy ustnej i gardła.
1 cukierek zawiera 100 mg propolisu.
Zalecana dawka dzienna:
(5 cukierków) zawiera 0,9 mg witaminy C (1,5 % realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia).
Przeciwwskazania:
Nie stosować u osób uczulonych na propolis, produkty pochodzenia pszczelego oraz na którykolwiek ze składników preparatu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Opakowanie zawiera: 20 cukierków.
DLACZEGO KUPOWAĆ NA NASZYCH AUKCJACH ?
1) Sprzedaż internetową prowadzimy od kilku lat.
Spełniamy warunki programu
STANDARD ALLEGRO !!!
to do czegoś zobowiązuje !!!
2) Jesteśmy legalnie działającym przedsiębiorstwem.
3) Na każdy towar wystawiamy fakturę lub paragon.
4) Handlujemy towarem sprawdzonym, bez podróbek, bez oszustwa.
Nie daj się skusić tańszymi ofertami, które bardzo często są podróbkami lub pochodzą z nielegalnego źródła !!!
U nas masz pewność, że towary są nowe i w pełni legalne !!!
Każdy towar posiada GWARANCJĘ !!!
5) Zawsze możesz liczyć na miłą i szybką obsługę.
6) Paczki są starannie zapakowane.
7) Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.
8) Za przesyłkę płacisz tylko RAZ , a zakupy powyżej 300 PLN zapłacone z góry premiowane są darmową wysyłką kurierską !!!
Zobacz nasze inne aukcje
|