Cooler Master Elite 120 RC-120A-WWN1 Mini-ITX - bi
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik Golden-Trade
numer aukcji: 4798961166
Miejscowość Pyrzyce
Wyświetleń: 25
Szablon Allegro
Cooler Master Elite 120 RC-120A-WWN1 Mini-ITX - biały
Specyfikacja techniczna:
Model: RC-120A-WWN1
Kolor: biały, srebrny
Format obudowy: Mini-ITX
Miejsce na zasilacz: ATX
Wymiary: 240 x 207 x 401 mm (szer. x wys. x głęb.)
Materiał: stal secc, aluminium
Waga: 3.3 kg
Chłodzenie:
1x 120mm (przód, 19 dB (A), 1.200 obr / min)
1x 80 mm (bok 20 dB (A), 2.000 obr / min)
1x 120 mm (klatka na dyski, opcjonalnie)
Miejsca na napędy:
1x 5,25 cala (zewnętrzne)
3x 3.5 (wewnętrzne, instalacja bez użycia narzędzi)
4x 2,5 (wewnętrzne)
Sloty rozszerzeń: 2
Porty:
2x USB 2.0
1x USB 3.0 (wewnętrzne podłaczenie)
1x Audio In / Out
Maksymalna wysokość chłodzenia na procesor: 65 mm
Maksymalna długość karty graficznej: 343 mm
Maksymalna długość zasilacza: 205 mm