Cooler Master Cosmos II RC-1200-KKN1 Big-Tower - c
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik Golden-Trade
numer aukcji: 4798958735
Miejscowość Pyrzyce
Wyświetleń: 138
Szablon Allegro
Cooler Master Cosmos II RC-1200-KKN1 Big-Tower - czarny
Dane techniczne:
Nazwa: Obudowa komputerowa - Cooler Master Cosmos II RC-1200-KKN1 Big-Tower - czarna
Model: RC-1200-KKN1
Wymiary: 340 x 710 x 670 mm
Materiał: stal, aluminium
Waga: 22 kg
Kolor: czarny
Format płyty głównej: E-ATX, M-ATX, Micro ATX, ATX, SSI EEB, SSI CEB
Miejsca na napędy:
- zewnętrzne: 3x 5,25" (montaż bez narzędzi), 2x 3,5" Hot Swap (na kluczyk)
- wewnętrzne: 11x 3,5"/2,5" HDD (montaż bez narzędzi)
Wentylacja w zestawie:
- 1x wentylator 200mm - przód, LED, 700rpm, 19dBA
- 1x wentylator 140mm - tył, 1200rpm, 19dBA
- 1x wentylator 120mm - góra, 1200rpm, 17dBA
- kontroler wentylatorów: 4 kanały; obsługa do 10 wentylatorów, 3 zakresy prędkości
- filtry przeciwkurzowe: przód, bok, góra, PSU
Całkowite możliwości instalacji wentylatorów w obudowie:
- 1x wentylator 200mm (w otworze 140mm) lub 1x 140mm - przód (środek)
- 1x wentylator 120mm - przód, dolna część
- 1x wentylator 120/140mm - tył
- 1x wentylator 120mm - klatka HDD
- 2x wentylator 120mm - po lewej stronie od centralnej części
- 2x wentylator 120mm - lewy panel boczny
- 1x wentylator 200mm/2x 140mm/3x 120mm - góra
Sloty kart rozszerzeń: 10
Zasilacz: standard ATX, brak w zestawie
Porty:
- 2x USB 3.0 - złącze wewnętrzne
- 4x USB 2.0
- 1x eSATA
- 1x audio in/out
Maksymalna dopuszczalna długość GPU: 385mm (bez klatki HDD)
Odległość tacki MB od ściany bocznej: 190mm