Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Cogi e-1350 ploter tnacy rysujacy +stojak

22-02-2014, 16:43
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 300 zł     
Użytkownik misiek_witch
numer aukcji: 3970503412
Miejscowość Płużnica
Wyświetleń: 243   
Koniec: 22-02-2014, 16:26

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • Ploter COGI jest nowoczesnym urządzeniem o prostej konstrukcji .Znakomicie sobie radzi z precyzyjnym wycinaniem nawet najmnieszych elementów, ma duży maksymalny nacisk noża i może wycinać w każdej folii ploterowej takich jak np.folie flex i flock do nadruków na koszulkach , folie do piaskowania , folie odblaskowe i inne folie używane do oklejania samochodów ,kasetonów świetlnych ,tablic reklamowych i innych.
    Ploter Cogi ma czytelny panel sterowania na którym można ustawiać prędkość i nacisk cięcia a także inne podstawowe parametry .
    Wentylator pod wałkiem napędowym który tworzy podciśnienie poprawia przyleganie folii i do prawidłowego prowadzenia folii do 60 cm wystarczają dwie rolki dociskowe.(w zestawie 4 takie rolki)
    Poter może wycinać z rolki i z arkuszy .Można wykorzystać folię do ostatniego skrawka- ploter może wycinać nawet na paskach folii o szer. 6cm

  • max szer. materiału 1350 mm
    max szer. cięcia 1250 mm
    bufor 1 MB
    wycinanie z roli tak
    max prędkość cięcia do 800 mm/sek
    max grubość materiału 1.0 mm
    wyświetlacz LCD tak
    nacisk noża od 0 do 400g Ustawiane na wyświetlaczu
    nóż standard Roland
    język plotera DM-PL / HP-GL
    połączenie z komputerem szeregowy RS232 lubUSB
    zasilanie 220V + 10% 50-60Hz
    wymiary 1430 x 275 x 380 mm
    waga 22 kg

    Ploter COGI 1350

  • Stojak z uchwytem na rolkę

  • Pisak

  • Uchwyt noża i 3 noże(2 nowe)

  • Kabel USB

  • Sterowniki

  • tel 791[zasłonięte]011