| Podobnie jak Rocky i Rambo w wykonaniu Sylvestra Stallone, bohater Cobry to kolejny twardziel. Porucznik Marion Cobretti działa w pojedynkę, a jego laserowy karabin maszynowy i Colt 45 z perłową rękojeścią sieją postrach wśród kryminalistów. Reżyser George P. Cosmatos stworzył doskonały thriller, w którym Cobretti stawił czoło armii szaleńców. |
| Tytuł oryginalny: |
Cobra (BD) |
| Reżyseria: |
George P. Cosmatos |
| Obsada: |
Sylvester Stallone, Brigitte Nielsen, Reni Santoni, Andrew Robinson, Brian Thompson |
| Rok produkcji: |
1986 |
| Czas trwania: |
87 hh:mm |
| Format obrazu: |
16x9 |
| Napisy: |
polskie, francuskie, duńskie, fińskie, hiszpańskie, holenderskie, litewskie, portugalskie, szwedzkie, tajskie, czeskie |
| Wersja Językowa: |
DTS-HD Master Audio 5.1 - polska, angielska, francuska, czeska, hiszpańska, portugalska, rosyjska, włoska |
|
komentarze, zwiastuny, notatki z produkcji
|
| Dystrybutor: |
Galapagos films |
| Wytwórnia: |
Warner Bros. Home Video |
| Nr katalogowy: |
GBSY27625 732[zasłonięte][zasłonięte]92762 |
| Data wydania: |
25 stycznia 2011 |
|
|
|
|
| Brak recenzji dla tego produktu. Możesz napisać swoją recenzję... |
|
Blu-ray – nowy, konkurencyjny dla HD DVD format zapisu optycznego. Opracowany przez Blu-ray Disc Association (BDA), wyróżnia się większą pojemnością od płyt DVD, co jest możliwe dzięki zastosowaniu niebieskiego lasera.
Obecnie pojemność 2-warstwowych płyt dochodzi do 50 GB. Zaś TDK stworzyło już 6-warstwowy nośnik o pojemności 200GB. Wymaga specjalnego odtwarzacza BLU-RAY. Nie odtwarza się na zwykłych odtwarzaczach DVD.
|