Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ciekawa Chemia ćw 2 NOWOŚĆ (2012)

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik ECU_ZAMOSC
numer aukcji: 3811246368
Miejscowość Zamość
Wyświetleń: 4   
Koniec: 17-01-2014 17:20:00

Dodatkowe informacje:
Rodzaj: tradycyjny podręcznik
Stan: Nowy
Rok wydania (xxxx): 2012
Klasa: 2
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


ECU_ZAMOSC

Najlepsza na Allegro aukcja takiego przedmiotu


Opis przedmiotu SZANOWNI PAŃSTWO JEŻELI NIE ZNALE LEŹLIŚCIE JAKIEJŚ INTERESUJĄCEJ KSIĄŻKI PROSIMY PISAĆ LUB DZWONIĆ MOŻE AKURAT ZNAJDUJE SIĘ ONA W NASZYM MAGAZYNIE TO WYSTAWIMY JĄ NA AUKCJI SPECJALNIE DLA PAŃSTWA !!

Ciekawa chemia. Gimnazjum 2. Zeszyt ćwiczeń (2012)


Gulińska Hanna, Smolińska Janina

Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Oprawa: miękka
ISBN:[zasłonięte]978-8312-283-5
Stron: 96
Wymiary: 165x235


Nowy zeszyt ćwiczeń do chemii w wersji papierowej oraz elektronicznej na wsipnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego w nowej formule. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań nowej podstawy programowej.
Zeszyt ćwiczeń jest podzielony na te same cztery działy tematyczne, co podręcznik cz. 2.:
5. Woda i roztwory wodne
6. Wodorotlenki a zasady
7. Kwasy
8. Sole
a każdy dział składa się z kilku rozdziałów odpowiadających kolejnym lekcjom.
Dział zawsze kończy się blokiem zadań podsumowujących.
Autorzy zadbali o to, żeby zadania utrwalające i sprawdzające wiadomości oraz umiejętności były różnorodne i motywowały do zdobywania wiedzy chemicznej (zadania nawiązujące m.in. do zastosowania chemii w życiu codziennym). Zamieszczona na końcu zeszytu gra dydaktyczna jest inną ciekawą formą sprawdzania opanowanych wiadomości - to gra zespołowa.
W zeszycie znajduje się też bardzo przydatny układ okresowy pierwiastków, przygotowany w dogodnej postaci (luźna wkładka).
W drukowanym zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji zeszytu na wsipnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie wsipnet.pl uczniowie mogą - w trybie treningu - rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik.
Wsipnet.pl umożliwia nauczycielom obserwowanie pracy uczniów rozwiązujących zadania treningowe, zadawanie ćwiczeń oraz analizowanie wyników. Nauczyciel ma dostęp do wszystkich zadań treningowych oraz do zestawów Przed kartkówką i Przed sprawdzianem, które można zadać klasie do rozwiązania w określonym terminie i określonym czasie. W sekcji Sprawdziany do pobrania znajdują się gotowe sprawdziany do wydrukowania i przeprowadzenia na lekcji. System sprawdza ćwiczenia automatycznie. Nauczyciel otrzymuje raporty o wynikach każdego z uczniów i całej klasy. Może m.in. porównać aktualne wyniki uczniów z ich wcześniejszymi pracami, a także zestawić wyniki równoległych klas, w których uczy. To jedyny tego typu system dla uczniów i nauczycieli gimnazjum.


Płatność

Numer konta: 95 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]3560002 [zasłonięte] 013822 (Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.)

Wysyłka

Towar wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM POCZTĄ POLSKĄ TYLKO KURIEREM ZA 20 ZŁ !!

Kontakt

e mail: allegro_[zasłonięte]@poczta.internetdsl.pl

MASZ PYTANIA DZWOŃ

84 [zasłonięte] 57

Godziny otwarcia:

pon. - pt. 9.00 - 17.00

sob. 9.00 - 14.00

Sprzedawca:

Spółka Handlowo Usługowa "ECU" Spółka z.o.o

Adres: ul. Zamenhofa 9

22 - 400 Zamość