Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ciągnik zabawka Massey Ferguson 7480 Bruder 02040

14-05-2014, 20:56
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 79.90 zł     
Użytkownik www-mizar-com-pl
numer aukcji: 4154219140
Miejscowość Rzeczyca Ksieza
Wyświetleń: 10   
Koniec: 14-05-2014, 20:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Producent: Bruder
Płeć: Chłopcy
Wiek dziecka: 3 m +

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

INFORMACJE TECHNICZNE:

506 [zasłonięte] 430

ZAMÓWIENIA:

 506 [zasłonięte] 440

INFOLINIA:

 15 [zasłonięte] 12

Kontakt  PON. - PT. w godz: 8:00 - 16:00

[zasłonięte]@mizar.com.pl

DANE ADRESOWE:

Właścicielem sklepu o loginie:
www-mizar-com-pl
jest:
MIZAR SP.J.                    
Rzeczyca Księża 32                

23-230 Trzydnik Duży           
NIP:[zasłonięte]862-10-750          
REGON: 830[zasłonięte]599     
KRS: 000[zasłonięte]2935

1. Wpłata na konto bankowe

12 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]2350002 [zasłonięte] 000606
57 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 407741

2. Płatności                elektroniczne: PayU

3. Płatność kurierowi w momencie odbioru przesyłki.

Kupując u nas za przesyłkę płacisz raz za każde rozpoczętę 30kg, nie zależnie od ilości zakupionych przedmiotów na naszych aukcjach. Ważne aby
w formularzu opcji dostawy wybrać opcję inny sposób dostawy i ręcznie wpisać cenę przesyłki.

Od razu po zakupie proszę przesyłać formularz opcji dostawy, co znacznie przyśpieszy proces realizacji zamówienia.

W tytule przelewu proszę podać nick z Allegro oraz numer aukcji.

Szanowny Kliencie!
Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz.271 z późn. Zmianami) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 10 dni od daty otrzymania
towaru. Szczegóły realizacji zwrotów na stronie "O mnie"


Ciągnik Massey Ferguson 7480 Bruder 02040 20892 (waga:1kg)

Bruder to doskonałe wzornictwo, wysmakowana kolorystyka dostosowana do gustu młodego odbiorcy, nadzwyczajna funkcjonalność.
To także walory poznawczo-edukacyjne - zabawki Bruder pobudzają wyobraźnię i kształtują osobowość młodego człowieka pozwalając dziecku w bezpieczny sposób poznawać realny świat.
Wreszcie to co najważniejsze - zabawki Bruder chcą bawić - wiele z nich niezależne gremium konsumenckie uhonorowało wyróżnieniem "Spiel Gut", czyli "bawią dobrze"
Bruder w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych stosuje ścisły reżim technologiczny, używając w procesie technologicznym wyłącznie najwyższej jakości surowce. Dowodem jest europejski i amerykański znak jakości CE.


Ciągnik posiada skręcane przednie koła za pomocą dołaczonej mini kierownicy wkładanej przez zamykany otwór w dachu

posiada on także ruchomy obciążnik czołowy, który można demontować oś przednia z niezależnym zawieszeniem gumowe opony otwierana maska silnika.

Z przodu ciągnika można zamontować ładowarkę czołową (do kupienia osobno model nr 02005) lub lemiesz do spychania (model nr 02575)

Ciągnik można wyposażyć także w dodatkowe koła bliźniacze (model nr 02001) lub w wiele innych dołączanych akcesorii i przyczep wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

skala 1:16

zabawka dla dzieci od lat 3

wymiary w opakowaniu:29,8x16,5x17,5cm

waga 0,76 kg

Towar wyprodukowany na terenie UE! = Wysoka jakość wykonania i bezpieczna zabawa!

Spraw radość sobie i swoim dzieciom

Koniecznie sprawdź pozostałe zabawki z naszej oferty

NA SPRZEDANE ARTYKUŁY WYSTAWIAMY PARAGON LUB FAKTURĘ VAT
SZYBKO DOSTARCZAMY PACZKI KURIEREM

                                                  Zapraszamy również na zakupy do naszego sklepu internetowego