CHIEFTEC SD-01B-U3-500 2xUSB3.0 MiniTower Black
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik elecomp_com_pl
numer aukcji: 4728279607
Miejscowość Tarnów
Wyświetleń: 3
Koniec: 22-11-2014, 10:09
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Dzisiaj do sprzedania na aukcji
Tabela parametryczna
Typ obudowy: Mini Tower
Format: Micro ATX
Miejsca montaowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montaowe 3,5'' zewn.: 2
Miejsca montaowe 5,25'' zewn.: 2
Moc zasilacza: 500 W
Wentylator: 9.2 cm
Ilo zcz zas. MOLEX: 10
Ilo zcz zas. SATA: 11
Ilo zcz zas. 4-pin 12V : 1
Ilo zcz zas. PCI-E 6-pin: 0
Ilo zcz zas. PCI-E 6+2-pin : 1
Ilo zcz zas. PCI-E 8-pin: 0
Ilo zcz zas. 8-pin 12V: 0
Zcze zas. MB: 20 + 4 pin
Air Duct: Nie
Kolor: Czarny
Wymiary:
(głębokość x szerokość x wysokość):  377mm x 180mm x 355mm (nóżki +7mm)
Zcza na przednim panelu:
  • 1 x mikrofon
  • 1 x suchawki
  • 2 x USB 3.0
Pozostae parametry:
Rodzaj materiału: SECC (0,6mm)