Chieftec GPS-400A8 400W zasilacz ATX
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik Mekis
numer aukcji: 3855524958
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 12
Koniec: 03-02-2014, 12:41
Dodatkowe informacje:
Moc zasilacza (W): 400
Stan: Nowy
Gwarancja (mies.): 24
Informacje dodatkowe: PFC, Regulacja obrotów, Złącze PCI-E 6 pin, Złącze 20+4 pin, Złącze SATA
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Kontakt
Oddział Wrocław:
ul. Tęczowa 7, 53-601 Wrocław
TU JESTEŚMY NA MAPIE
tel: 71[zasłonięte]373-42
600 [zasłonięte] 712, 600 [zasłonięte] 765
godziny otwarcia: pon-pt - 10:00-19:00
e-mail: [zasłonięte]@extreme-pc.pl
Gadu-Gadu:
Sklep znajduje się z tyłu stacji Orlen. Przy odbiorze osobistym obowiązuje płatność
tylko i wyłącznie gotówką!
Koszt dostawy
KURIER
przesyłka jest ubezpieczona
POCZTA POLSKA
PACZKOMATY
Płatności
NUMERY KONT BANKOWYCH
12 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0170002 [zasłonięte] 049453
98 1940 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0763616 [zasłonięte] 000000
W tytule przelewu proszę podać numer aukcji i Twój nick z Allegro.
Do wylicytowanej ceny przedmiotu należy doliczyć koszty przesyłki!!!
Regulamin aukcji
W sklepie nie ma terminala do kart płatniczych.
5) Do każdego zakupionego towaru dołączamy paragon fiskalny. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.
8) Zgłoszenia reklamacyjne prosimy wysyłać na maila [zasłonięte]@extreme-pc.pl
Gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne:
Moc zasilacza
400 W
Wentylator
12 cm
PFC
aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX
2
Ilość złącz zas. SATA
3
Ilość złącz zas. 4-pin 12V
1
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
1
Złącze zas. MB
20 + 4 pin
Zasilacz modularny
Nie
Wymiary
140 mm x 150 mm x 87 mm