Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

charytatywna cegiełka na leczenie Pawełka

23-01-2012, 14:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 5 zł     
Użytkownik dla_Pawelka
numer aukcji: 2047900606
Miejscowość Bydgoszcz
Wyświetleń: 52   
Koniec: 23-01-2012 20:48:33
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

szablon
Aukcja ma status charytatywnej nadany przez Allegro. Środki zebrane ze sprzedaży zostaną w całości przeznaczone na leczenie naszego syna Pawła.

Paweł mimo swojej niepełnosprawności jest pogodnym nastolatkiem. Urodził się jako wcześniak, doznał wylewu do centralnego układu nerwowego czego efektem jest mózgowe porażenie dziecięce. Syn wymaga stałej systematycznej rehabilitacji. Do funkcjonowania potrzebuje drogiego specjalistycznego sprzętu. Paweł przeszedł całą serię bolesnych, skomplikowanych zabiegów ortopedycznych, całe miesiące spędził unieruchomiony w gipsie, a to nie koniec jego cierpienia. Brak możliwości poruszania się powoduje bolesne przykurcze mięśni, zwyrodnienia w stawach. Walczymy o zdrowie syna wszystkimi znanymi nam sposobami już od kilkunastu lat. Na to jednak potrzebne są środki. Niestety nasze finanse są bardzo ograniczone, wyczerpaliśmy już wszystkie możliwości pomocy ze strony rodziny, znajomych. Aby zapewnić dostęp do specjalistycznej rehabilitacji, rocznie potrzebujemy kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najtańszy cykl dwutygodniowej rehabilitacji kosztuje 3000 zł, godzina domowej rehabilitacji z masażem to wydatek 100 zł.


Nie pozwólmy, by na drodze do lepszej przyszłości synka, do życia bez bólu stanął brak pieniędzy na jego leczenie. Pomóż Pawłowi cieszyć się życiem.

Po szczegóły kliknij w serduszko:
Przedmiotem aukcji jest
bilet-zaproszenie
symboliczna cegiełka
na wspólne oglądanie bajek
Kupując przedmiot pomagasz dziecku,
dokonując zakupu w formie cegiełki i pozostawiając przedmiot na kolejną aukcję,pomagasz podwójnie i zwiększasz szansę na zebranie potrzebnych środków.


A może zechcesz podarować Pawełkowi coś ze swojej kolekcji?Prosimy również o dowolne wpłaty na subkonto synka w fundacji, bez konieczności licytowania.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

13 1240 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0371110 [zasłonięte] 176008

tytułem (czyli za co jest przelew) cele statutowe nr 78

Nr 78 to numer synka w fundacji, zamiast niego można oczywiście podać imię i nazwisko syna, a więc Paweł Dura. Tylko tak opisany przelew trafi bez problemu na subkonto Pawełka.


Chętnie również przyjmiemy Państwa pamiątki na aukcje dla Pawełka.

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.