Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CHANEL SOLEIL TAN 537 BRONZE CORAIL puder HIT LATO

17-06-2012, 15:32
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 239 zł     
Użytkownik istolarczyk
numer aukcji: 2325310998
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 48   
Koniec: 19-05-2012, 14:24
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Mam do sprzedania w 100% oryginalny, nowy, nieużywany puder słoneczny zapewniajacy efekt naturalnej opalenizny i jednocześnie posiadający właściwości nawilżające firmy Chanel z KOLEKCJI LIMITOWANEJ Les Fleurs D'Ete - SOLEIL TAN DE CHANEL POUDRE SOLEIL 4 LUMIERES 537 BRONZE CORAIL. To piękne połączenie 4 kolorów, z których każdego można używać osobno lub łączyć je w dowolny sposób (to wyjątkowy bronzer, który oprócz pudru idealne spełnia się też w roli różu czy kosmetyku do modelowania owalu twarzy).

Puder nawilża skórę przez cały dzień, dzięki obecności mikrogąbeczek gliceryny i "aktywnemu pudrowi" zawierajacemu 70% składników hydrofilowych.

Puder jest pełnowymiarowym produktem, o wadze aż 14 g, pochodzi z perfumerii SEPHORA - posiada aksamitne etui oraz oryginalny kartonik, a na nim informację w języku polskim o produkcie i dystrybutorze na Polskę.

Posiada wspaniałą puderniczkę z ogromnym lusterkiem - idealnym zarówno do wykonywania makijażu jak i jego poprawek w ciągu dnia oraz pędzel z naturalnego włosia.

Cena w perfumerii ok. 270 zł.

W razie jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt mailowy.

Poniżej link do strony z dodatkowym opisem produktu:

http://www.lipstickmusings.com/2011/06/chanel-soleil-tan-de-chanel-537-bronze.html

KOLEKCJA LIMITOWANA !!!