Witamy serdecznie państwa na aukcjach firmy "CAMERON-TRADE"
![](http://imageshack.us/scaled/large/845/2par.png)
Przedmiotem aukcji jest:
MÓJ PIERWSZY SAMOCHÓD ZDALNIE STEROWANY
RENOMOWANEJ FIRMY
![](http://www.imageshack.us/scaled/large/823/uswt.png)
NAJLEPSZA CENA! NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!
TYLKO 59 PLN
![](http://www.imageshack.us/scaled/large/818/4rus.jpg)
Samochód posiada jasne światła, które są aktywowane, gdy zapłon jest włączony, realistyczne dźwięki silnika, dźwięków typowych dla samochodu i dźwięk klaksonu.
Świetny prezent dla każdego dziecka, które kocha samochody i idealne wprowadzenie do zabawy zdalnego sterowania.
![](http://www.imageshack.us/scaled/large/545/xqd2.jpg)
![](http://www.imageshack.us/scaled/large/9/rkj7.jpg)
Funkcje samochodu:
jeździ w przód/tył skręca, dźwięk klaksonu, dźwięk odpalanego silnika, światła.
![](http://www.imageshack.us/scaled/large/268/99d7.jpg)
IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT
Specyfikacja:
zasilanie 6xAA (brak w zestawie), wysokość 28cm, szerokość 13cm, głębokość 16cm, dla dzieci od 3 roku życia.
![](http://www.imageshack.us/scaled/large/703/x26t.jpg)
TOWAR NOWY, PUDEŁKO DELIKATNIE PODNISZCZONE.
NAJTANIEJ NA ALLEGRO. GWARANCJA 6 MIESIĘCY.
MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W SOSNOWCU
ZAPRASZAM DO ZAKUPU ORAZ NA POZOSTAŁE AUKCJE
Szanowny Allegrowiczu dokładamy wszelkich starań aby Klient po zakończeniu transakcji był zadowolony zarówno z otrzymanego towaru, sposobu zabezpieczenia podczas transportu, z ceny i terminu otrzymania paczki. Dzięki temu kupując u nas masz pewność, że kupiony produkt będzie zgodny z opisem, dotrze do Ciebie w terminie i kupisz go w atrakcyjnej cenie. Zdjęcia na aukcjach są podglądowe.
Do każdego zakupionego towaru dołączamy paragon, lub fakturę vat na życzenie klienta.
W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania
Wszelkie prawa zastrzeżone. Nasza firma jest bezpośrednim importerem tego rodzaju artykułów, stąd oferujemy towar po najniższych cenach w kraju i najwyższej jakości.
PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY!
![](http://hamiltonfurnaceandac.ca/wp-content/uploads/2013/05/call-agent1.png) Chętnie odpowiemy na państwa pytania ZADZWOŃ 885-[zasłonięte]-634 885-[zasłonięte]-633
Dział sprzedaży: (32)[zasłonięte]293 70
|