Witam serdecznie na mojej aukcji !
S
![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/czolowkafinalne.jpg) S
Przedmiotem aukcji są prześliczne czapeczki utrzymane w stylu retro, vintage. Są wśród nich modele dla dziewczynek, ozdobione kwiatuszkami, kokardkami, listeczkami. I modele dla chłopców - stylowe pilotki, czapki z pomponikami-makaronikami.
Uwaga: Styl vintage charakteryzuje się między innymi brakiem obszycia niektórych kwiatków. Przyszycie kwiatka do "lewej strony materiału" jest również właściwe dla tego stylu. W tym tkwi urok czapeczek.
Czapeczki wykonane są z przyjemnej bawełny. Dostępnych jest aż 26 wzorów.
UWAGA: NA TEJ AUKCJI SPRZEDAJĘ MODEL: T.
MODELE A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, J2, J3, K, L, L2, M, N, O, P, R, S, U, W, X DOSTĘPNE SĄ NA INNYCH MOICH AUKCJACH.
S
Producent określa czapeczki mianem ONE SIZE.
Podaję dokładne wymiary:
szerokość bez rozciągania: 18-19 cm
szerokość po rozciągnięciu: 23-24 cm
głębokość bez nauszników: 17 cm
głębokość z nausznikami (bez pomponów): 22 cm
S
Czapeczki nadają się dla dzieci od około 3 miesięcy.
S
Na tej aukcji sprzedaję model T widoczny na zdjęciu poniżej.
MODEL T: CZAPECZKA W BIAŁO-BŁĘKITNE PASECZKI, Z TRZEMA POMPONAMI Z MATERIAŁOWYCH MAKARONIKÓW ![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/czapki_top_baby_lipiec_2012/007_model_T.jpg) S
Na innych moich aukcjach znajdzeicie Państwo pozostałe modele czapeczek widoczne na zdjęciach poniżej.
S
MODEL A: BIAŁA CZAPECZKA Z BRĄZOWYM OBSZYCIEM I TRZEMA KWIATKAMI (środenica około 5 cm), środek kwiatków ciemnozielony
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/A.jpg) MODEL B: RÓŻOWA CZAPECZKA Z KWIATEM (średnica około 10-11 cm), ozdobiona białą koronką i guziczkiem z masy perłowej ![Ładowanie czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/B.jpg)
MODEL C: CZAPECZKA W KOLORZE SZARY MELANŻ Z KWIATKAMI-KOKARDKAMI w kolorze żółtym, czerwonym, niebieski, różowym, ozdobiona białą koronką ![Ładowanie czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/C.jpg)
MODEL D: CZAPECZKA W KOLORZE SZARY MELANŻ Z KWIATEM ŻÓŁTOZIELONYM (średnica około 10-11 cm), ozdobiona białą koronką i guziczkiem z masy perłowej ![Ładowanie czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/D.jpg)
MODEL E: CZAPECZKA W KOLORZE SZARY MELANŻ Z KWIATEM (średnica około 10-11 cm), ozdobiona różowym guziczkiem i dwoma filcowymi listkami z kolorze bardzo ciemnej zieleni ![£adowanie czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/E.jpg)
MODEL F: GRANAOTWA CZAPECZKA Z KWIATEM (średnica około 10-11 cm), obszyta niebieską nitką, ozdobiona białym guziczkiem MODEL G: TURKUSOWA CZAPECZKA Z KWIATEM (średnica około 10-11 cm), obszyta TĘCZOWĄ nitką (NIESAMOWITY EFEKT) MODEL H: CZERWONA CZAPECZKA Z KWIATEM (średnica około 10-11 cm), obszyta białą nitką, ozdobiona białym guziczkiem
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/Granat_Turkus_Czerwie%C5%84.jpg)
MODEL I: BRĄZOWA CZAPECZKA Z TRZEMA KÓŁECZKAMI W MIODOWYM KOLORZE, ozdobiona białą koronką, guziczkami z may perłowej i zielonymi listkami
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/I.jpg)
c MODEL J: BRĄZOWA CZAPECZKA Z TRZEMA ROMBAMI (ZIELONYMI, RÓŻOWYM I KREMOWYM) PRZESZYTYMI ŻÓŁTĄ NITKĄ
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/J.jpg)
c MODEL J2: CIEMNONIEBIESKA CZAPECZKA Z TRZEMA BIAŁYMI ROMBAMI PRZESZYTYMI CZERWONĄ NITKĄ
c ![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/czapki_top_baby_lipiec_2012/002_model_J2_2.jpg)
c
MODEL J3: NIEBIESKA CZAPECZKA Z TRZEMA ROMBAMI (POMARAŃCZOWYM, ZIELONYM I ŻÓŁTYM) PRZESZYTYMI ŻÓŁTĄ NITKĄ
![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/czapki_top_baby_lipiec_2012/003_model_J3.jpg)
c
MODEL K: CZAPECZKA W KOLORZE SZARY MELANŻ Z TRZEMA NASZYTYMI KOLOROWYMI PASKAMI (ZIELONYM, NIEBIESKIM I POMARAŃCZOWYM), zakończona pomponem z materiałowych makaroników
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/K.jpg)
c MODEL L: NIEBIESKA CZAPECZKA W BIAŁE NADRUKOWANE PASKI, zakończona pomponem z materiałowych makaroników
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/L.jpg)
c MODEL L2: CZAPECZKA SZARY MELANŻ W GRANATOWE, BRĄZOWE I TURKUSOWE PASKI, zakończona pomponem z materiałowych makaroników
![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/czapki_top_baby_lipiec_2012/005_model_L2_2.jpg)
c
MODEL M: CZAPECZKA USZYTA Z BIAŁYCH I BRĄZOWYCH PASÓW MATERIAŁU, zakończona mini-pomponikiem z białego materiału
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/M.jpg)
MODEL N: CZAPECZKA W KOLORZE CIEMNEJ FUKSJI Z KWIATEM (średnica około 10-11 cm), obszyta białą nitką, ozdobiona białym guziczkiem i dwoma filcowymi listkami z kolorze bardzo ciemnej zieleni
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/N.jpg)
MODEL O: RÓŻOWA CZAPECZKA W BIAŁE KROPECZKI, ozdobiona białymi kwiatkami-kokardkami i kokardkami w kolorze zielonym
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/O.jpg)
c MODEL P: ŻÓŁTA CZAPECZKA W BIAŁE KROPECZKI, ozdobiona białymi kwiatkami-kokardkami i kokardkami w kolorze zielonym
MODEL R: BIAŁA CZAPECZKA Z ŻÓŁTOPOMARAŃCZOWYM KWIATEM obszytym czerwoną nitką, ozdobiona białą falbanką oraz filcowymi listkami w kolorze ciemnej zieleni
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/Czapki%20retro/Aukcja/R.jpg)
s
MODEL S: REWELACJNA PILOTKA W KOLORZE OLIWKOWOBRĄZOWYM, Z ŻÓŁTYM GOGLAMI ![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/czapki_top_baby_lipiec_2012/006_model_S.jpg) S MODEL U: BIAŁA CZAPECZKA W CZARNE KROPECZKI, ozdobiona PIĘCIOMA kwiatkami-kokardkami w kolorach żółtym, różowym (dwa odcienie) i zielonym
S MODEL W: BIAŁA CZAPECZKA, ozdobiona kwiatkami-kokardkami w kolorach różu, fioletu, beżu i zieleni
![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/czapki_top_baby_lipiec_2012/009_model_W.jpg)
S MODEL X: CZAPECZKA W SZARO-BIAŁE PASECZKI, ozdobiona kwiatkami-kokardkami w kolorach różu, fioletu, beżu i zieleni
![Foto z aukcji j_pawlowska !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Czapki/czapki_top_baby_lipiec_2012/010_model_X.jpg)
S
Na innej mojej aukcji znajdzeicie Państwo opaski utrzymane w tym samym stylu - przykłady poniżej.
![Czekaj !](http://littlero.21.ibc.pl//allegro/Aukcje/Opaski/Opaski%20TOP%20BABY/opaska%20top%20baby%20K%20-%20do%20aukcji.jpg)
ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE
![](http://www.twojepoz.pl/panelall.php?userid=24472&typ=3&coro=0&s=1%7C2%7C3%7C4%7C5%7C6%7C7%7C8&napisykol=000000&ramakol=AAFF66&cenakol=FF3300)
Kliknij i sprawdź !!! |