Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CHŁODZENIE WODNE COOLER MASTER NEPTON 240M Sklepy

07-03-2015, 1:37
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 486.42 zł     
Użytkownik gamestore
numer aukcji: 5061177541
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 125   
Koniec: 07-03-2015, 1:39

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


INFORMACJA:

Informacja czynna Pn-Pt 11:30-16:00:

tel.: 515 [zasłonięte] 210
mail: [zasłonięte]@gamestore.pl

GG: 42[zasłonięte]684
skype: gamestore.pl

Odbiór osobisty w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Adresy sklepów znajdziesz pod opisem!

SERWIS:
Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są przez stronę www:

http://www.serwis.mip.bz/_info/

Kupujący może w przeciągu 14 dni od daty zakupu odstąpić od umowy bez podania przyczyn, jeżeli towar nie nosi znamion użytkowania ponad granice zwykłego zarządu, składając stosowne oświadczenie.

Nasze paczki pakowane są bardzo solidnie! Jeśli paczka posiada uszkodzenia lub masz podejrzenia co do zawartości, sprawdź ją koniecznie w obecności kuriera! Prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu szkody.


WYSYŁKA:

Link do śledzenia miejsca pobytu paczki:
http://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=3&ID=33&Mark=18

Gamestore to:
  • zakupy bez rejestracji
  • ubezpieczona przesyłka
  • kilka zamówień w jednej paczce
  • wygodne formy płatności
  • odbiór osobisty
  • dokument zakupu
    potwierdzający legalność towaru
  • program ochrony kupujących


CHŁODZENIE WODNE COOLER MASTER NEPTON 240M


Chłodzenie wodne Cooler Master Nepton 240M model chłodzenia wodnego z dużą chłodnicą pozwalającą na instalację 2 wentylatorów 120mm w zestawie znajdują się dwa takie wentylatory,a mianowicie modele Silencio FP120. W wentylatorach tych zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne obecne w wentylatorach Cooler Master- wydajniejsze, cichsze i żywotniejsze łożysko LDB oraz specjalna konstrukcja łopatek wentylatora pozwalająca osiągnąć lepszy przepływ powietrza generując mniejsze turbulencje powietrza a przy tym i hałas.

Samo chłodzenie wodne to przede wszystkim pompka posiada zoptymalizowaną budowę silniczka oraz zaawansowany sterownik ze zintegrowanym obwodem wszystko to pozwala generować mniej wibracji(co przedkłada się na zwiększenie żywotności pompki) oraz wydajniejszy przepływ cieczy. Oprócz tego miedziana baza posiada mikro-kanaliki rozwiązanie pozwalające uzyskać 32 000mm2 powierzchni oddawania ciepła przy 3 500mm2 powierzchni samej podstawy czyli z powierzchni wyjściowej osiągnięto niemal 10-krotnie większą powierzchnię oddawania ciepła. Rozwiązanie to dodatkowo usprawniono stosując centralny wtrysk cieczy, która rozchodzi się od środka podstawy pompki ku brzegom, a nie jak w rozwiązaniach konkurencji strumień przepływa z jednego jego końca do drugiego. Istotną rolę tego rozwiązania odgrywają wężyki transportujące ciecz między pompką a chłodnicą, dzięki zastosowaniu rurek typu FEP rurki nie zaginają się nie ograniczają tym samym przepływu cieczy.


Cechy urządzenia:
- Układ fabrycznie wypełniony cieczą oraz przetestowany - nie potrzeba ingerencji oraz konserwacji ze strony użytkownika
- Pompka zaprojektowana przez inżynierów Cooler Master gwarantuje lepszy przepływ cieczy oraz ogólną wydajność
- Powiększony rozmiar chłodnicy oraz rurek pozwoli na lepsze odprowadzanie ciepła
- Specjalna konstrukcja wentylatorów jak i nowoczesne łożyska zwiększą przepływ powietrza
- unikalna dioda LED na pompce



Nasze główne kategorie


Urządzenia
wskazujące

Chłodzenie PC Obudowy

Podstawki
chłodzące

Oświetlenie
PC Audio Kable Czytniki kart
Wentylatory ..i więcej


UWAGA!!!

Większość produktów posiadamy w magazynie centralnym. W związku z częstotliwością dostaw realizacja może potrwać do 8 dni roboczych.
Ilości produktów na aukcjach są aktualizowane raz dziennie.

Zapraszamy na nasze drugie konto specjalizujące się w sprzedaży sprzętu audio, MP3 i multimediów z górnej półki!


Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w jednym z naszych sklepów, w przypadku braku dostępności towaru na sklepie, dostarczenie produktu do sklepu trwa ok 10 dni roboczych.

W przypadku zakupu na aukcji typu "kup teraz" i otrzymania produktu kurierem, Kupujący może w przeciągu 10 dni od daty zakupu odstąpić od umowy bez podania przyczyn, jeżeli towar nie nosi znamion użytkowania, składając stosowne oświadczenie na piśmie. W sprawie zwrotu prosimy o kontakt ze sprzedającym podanym powyżej.

Bydgoszcz
ul. Śniadeckich 34
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 10-18
Gdańsk
ul. Jesionowa 13
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 10-18

Katowice
ul. Słowackiego 15
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 10-18

Kraków
ul. Starowiślna 16
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 11-18




Łódź
ul. Rewolucji 1905r. 2
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 10-18
Poznań
ul. Ratajczaka 18
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 11-18
Warszawa
ul. Działdowska 12

tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 11-19
Wrocław
ul. Kołłątaja 29
tel.: 515 [zasłonięte] 16 16
[zasłonięte]@mp3store.pl

czynne:
Pn-Pt 10-18