Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Centrino z dedykowaną grafiką - klasyka

17-12-2014, 22:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 99.99 zł     
Użytkownik Andre_Vee
numer aukcji: 4894033623
Miejscowość Tychy
Wyświetleń: 20   
Koniec: 17-12-2014, 21:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
Gwarancja: Brak
Procesor : Intel Pentium M
Liczba rdzeni procesora: Jeden
Taktowanie procesora (MHz): 1800
Pamięć RAM (MB): 768
Pojemność dysku (GB): 30.00
Karta graficzna: Grafika dedykowana
Wielkość matrycy : 15" - 15.9"
Rozdzielczość matrycy : 1400 x 1050
Rodzaj matrycy: Matryca matowa
System operacyjny: Inny

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Bardzo popularny i bardzo udany laptop firmy COMPAL o symbolu CL56-1. Sprzedawany przez kilkanaście innych firm między innymi ACER-a, ASUS-a, ABOOK-a, ZEPTO itd. Szybki procesor Pentium-M 1800 MHz i dedykowana grafika Radon 9700 ze 128 MB pamięci pozwala mimo upływu lat na oglądanie DVB-T na całym ekranie, a HDTV w oknie. Rewelacyjna matryca 15 cali o bokach 6x5 doskonale nadaje się do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi oraz edytorami tekstu.

Aktualnie na laptopie działa Linux Trinity KDE-3.5.14 z dedykowanym jądrem i obsługą właściwie wszystkich mediów jak kamerki, tunery DVB-T itd. Karta sieciowa Intel 2200 łączy bezproblemowo. Laptop ma także gniazdo na PCMCIA, 3 x USB 2.0, firewire i IRDA oraz LPT (to na starsze drukarki).

Standardowo w tych laptopach występuje problem przy pracy na krzywym podłożu oraz przy przenoszeniu w trakcie pracy polegajacy na wyłaczaniu części klawiszy oraz problemów z grafiką.  Przy pracy na prostym podłożu laptop pracuje bardzo stabilnie.

Stan kosmetyczny widoczny na zdjęciach, jedna nóżka klejona.

W komplecie dwa zasilacze, jeden oryginalny (był naprawiany przetarty kabel) oraz drugi nowy.

OFERTY, PYTANIA, ZAPYTANIA, PROBLEMY, DODATKOWE ZDJĘCIA, SCHEMATY


POPRZEZ ALLEGRO lub NA

EMAILA

Sprzedający nie daje gwarancji na sprzedawany sprzęt. Sprzęt nie podlega zwrotowi.