Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CENOWY HIT! Piekarnik elektryczny Bosch HBA23B263

31-01-2014, 11:41
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 169 zł      Aktualna cena: 1 169 zł     
Użytkownik OleOlepl
numer aukcji: 3892580914
Miejscowość 10 MIAST oraz wysyłkowo CAŁA POLSKA
Kupiono sztuk: 4    Licytowało: 4    Wyświetleń: 845   
Koniec: 31-01-2014, 11:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Bosch

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Allegro

11[zasłonięte];1169
   

Piekarnik elektryczny Bosch HBA23B263

WNIESIENIE GRATIS!

Polska dystrybucja, gwarancja producenta realizowana w Polsce

  • Wymiary (bez el. wystających): 59,5 x 59,5 x 55,7 cm
  • Barwa frontu: czarny
  • Wykonanie piekarnika: szkło i emalia
  • Klasa energetyczna: A -20%

Zobacz pełną specyfikację...

Kupując Bosch HBA23B263 zyskujesz:

  • Instalacja trójfazowa nie będzie już potrzebna, ponieważ urządzenie jest w pełni zgodne z jednofazowym gniazdem o napięciu 230 V.
  • Dzięki możliwości chowania pokręteł na przedzie piekarnika, urządzenie jest bezpieczne, zwłaszcza gdy w pobliżu znajdują się małe dzieci.

  • Górna część piekarnika wyposażona jest w grill, który znacznie przyśpiesza proces przygotowania małych, zapiekanych przekąsek. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba rozgrzewać całego piekarnika, by cieszyć się grillowanym jedzeniem!
  • Termoobieg pozwala na krótsze pieczenie w niższej temperaturze, dzięki temu, że ciepło rozprowadzane jest po piekarniku równomiernie. Koniec z przypieczonymi z zewnątrz i surowymi w środku daniami.
  • Wytrzymałe i stabilne metalowe drabinki, pozwalają na przygotowywanie kilku potraw jednocześnie. Są doskonale dopasowane do piekarnika, a ich wyjmowanie nie niszczy powierzchni urządzenia.

  • Dzięki blokadzie przed przypadkowym uruchomieniem, można mieć pewność, że pojedyncze elementy urządzenia nie włączą się bez wiedzy użytkownika. Jest to szczególnie przydatne przy małych dzieciach, bądź zwierzętach.

  • Urządzenie jest przyjazne i bezpieczne dla użytkownika, dzięki specjalnemu zabezpieczeniu przed oparzeniem, utrzymującym drzwi piekarnika w niskiej temperaturze.
 
SPECYFIKACJA
Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 59,5 x 59,5 x 55,7 cm
Barwa frontu czarny
Klasa energetyczna A -20%
Napięcie zasilania 230 V
Moc przyłączeniowa 3 kW
Pojemność 67 litrów
Drzwi otwierane uchylnie
Kontrola elektroniczne - chowane pokrętła, dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
Programator pracy piekarnika elektroniczny
Ilość funkcji piekarnika 5
Grill (opiekacz) tak
Termoobieg tak
Rożen nie
Termosonda nie
Rodzaj prowadnic w piekarniku drabinki
Wnętrze piekarnika emalia GranitEmail
Czyszczenie piekarnika emalia łatwoczyszcząca
Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) tak
Dodatkowe opcje szybki nagrzew, wyświetlacz elektroniczny , wyświetlany czas trwania programu, zabezpieczenie przed zmianą ustawień, termoobieg 3D, automatyczny system czyszczenia piekarnika ecoClean, system wentylacji obwodowej
Bezpieczeństwo użytkowania
Bezpieczne użytkowanie chłodne drzwi, chłodzenie obudowy, blokada przed przypadkowym uruchomieniem, blokada przed zmianą ustawień
Wyposażenie
1 głęboka półka blaszana, 1 półka blaszana, 1 półka siatkowa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące Przedłuż gwarancję – 801-[zasłonięte]-155, 22 [zasłonięte] 55
Opinie
SUPER!!!!!
Dodana: 2[zasłonięte]013-11 19:50:30.836
Przez: Minoltus
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Prosty w obsłudze. Skłamałbym mówiąc że żona nie może się bez niego obyć. Prawda jest taka że to ja ciągle piekę a to lazanię a to zapiekankę ziemniaczaną a to coś z sosem carbonarra. Dobrze piecze szybko się nagrzewa. Szkoda kasy na wyższe modele, gdyż ten sprawuje się rewelacyjnie.

Porządny piekarnik w przyzwoitej cenie.
Dodana: 2[zasłonięte]013-10 12:31:29.488
Przez: Krzysiek
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Używam od miesiąca. Szukałem piekarnika w czarnej obudowie. Bardzo ładnie wygląda, szczegółnie jak masz wszystkie czarne sprzęty. Użytkuję od miesiąca - na razie jestem zadowolony. rakuje mi tylko prowadnic teleskopowych, ale w tej cenie nie było.

doskonały sprzęt
Dodana: 2[zasłonięte]013-11 22:06:41.586
Przez: mami127
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego piekarnika. Szybko się nagrzewa, dobrze piecze i świetnie wygląda. Szukałam piekarnika z czarną obudową firmy bosch i ten doskonale pasuje do mojej kuchni.

Bosch HBA23B263
Dodana: 2[zasłonięte]013-12 08:26:13.464
Przez: Joker
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Piekarnik solidnie wykonany, dotykowy panel i zabezpieczenia przeciwko dzieciom oraz dużo funkcji sprawia ze polecam ten produkt.

Polecam
Dodana: 2[zasłonięte]013-12 18:33:26.344
Przez: Nefele
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
Podsumowanie:

Świetlenie wygląda - jeśli ktoś szuka piekarnika z czarnym frontem, to polecam. Solidnie wykonany, choć pewne zastrzeżenia mogą budzić pokrętła do ustawiania programów i temperatury. Szybko się nagrzewa, ,piecze równomiernie. Dziecinnie prosty w obsłudze.

Powrót na górę strony


Euro-net Sp. z o.o.    Sklep Internetowy Ole Ole!    Ul. Muszkieterów 15    02-273 Warszawa     e-mail: [zasłonięte]@oleole.pl