Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania model linii CEBU PACIFICw malowaniu z logo ,,City of Manila".
Model to Boeing 757-236, o znakach rejestracyjnych RP-C2714 wykonany z pełnego plastiku.
Model wyprodukowany w serii limitowanej (1000 sztuk), przez firmę Herpa w skali 1:200
(model został już wyprzedany z magazynów producenta)
Kod producenta: H551168.
Model posiada oryginalne pudełko na którym znajduje się oficjalna licencja marki Boeing oraz podstawkę z napisem.
Długość modelu: 23,66 cm.
Szerokość modelu: 19,02 cm.
Wysokość modelu: 6,78 cm.
Model prezentuje się bardzo okazale, zarówno z podstawką jak i bez. Bardzo trudny do zdobycia, zarówno na rynku polskim i zagranicznym.
Przedmiot w stanie bardzo-dobrym+, wyciągany z pudełka dwa razy, podstawka: idealna, pudełko: dobry+++
Stan modelu taki, jak na prezentowanych zdjęciach.
Zdjęcie oryginalnego samolotu prezentuję poniżej:
Mam nadzieję, że model będzie cieszył oczy nowego właściciela.
Model wysyłam paczką pocztową priorytetową w ciągu dwóch dni po dokonaniu wpłaty na moje konto bankowe, które podam po zakończeniu aukcji.
Jeżeli masz pytanie dotyczące mojej aukcji: napisz e-mail na adres: [zasłonięte]@wp.pl, na wszystkie postaram się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Zapraszam do licytacji, aniawel737