Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CD Rock z Radiem Węgorzewo 2006 PUSTKI NEGATYW

29-01-2012, 10:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 25 zł     
Użytkownik tune_up
numer aukcji: 2021183988
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 11   
Koniec: 26-01-2012 03:49:05

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
Liczba płyt w wydaniu: jedna
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

                                          Zapraszam na inne moje aukcje.
    Warto, ponieważ koszt przesyłki jest stały, niezależnie od ilości wylicytowanych płyt.

Wydawca: Polskie Radio SA PRCD 387
Rok wydania: 2006


                                Rock z Radiem Węgorzewo 2006

1.     Sygnał Festiwalu Rockowego    
2.     Olaf Deriglasoff - Amorte    
3.     Olaf Deriglasoff - Perełka    
4.     eM - Na jednej fali    
5.     eM - Podarowana    
6.     Pustki - Telefon do przyjaciela    
7.     Pustki - Słabość chwilowa    
8.     Negatyw - Zatańcz    
9.     Negatyw - Dylan Carlson    
10.     The Calog - Nie ma takich miejsc    
11.     The Calog - Głowy    
12.     Underground - Dancing Soldiers    
13.     Underground - Toleration    
14.     Kobranocka - Wracaj, bo tak chcę    
15.     Kobranocka - Sterowny jest ten świat    
16.     Hariasen - Blisko dnia    
17.     Hariasen - Na zawsze    
18.     Voltaire - What's Going On    
19.     Voltaire - Reveries    
20.     Raz Dwa Trzy - Jutro możemy być szczęśliwi    
21.     Raz Dwa Trzy - Trudno nie wierzyć w nic    
22.     Sygnał Festiwalu Rockowego    

Opis wydawcy:

 Historia Polskiego Radia pokazuje jak wspieramy młodych, alternatywnych twórców. Zawsze jest dla nich miejsce w naszych programach: są naszymi gośćmi, prezentujemy ich piosenki, transmitujemy koncerty. Od kilku lat, dzięki Radiowej Agencji Fonograficznej, mamy również możliwość wydawania płyt. Z tej możliwości korzystają nowe zespoły. W swoim katalogu RAF ma coraz więcej obiecujących wykonawców. Z okazji ich występu na Festiwalu w Węgorzewie powstała ta płyta. To wydawnictwo jest wizytówką, tego co dzieje się na młodej polskiej scenie i stanowi część katalogu wydawniczego Radiowej Agencji Fonograficznej.

Olaf Deriglasoff dzięki Polskiemu Radiu doczekał się niezwykle udanego solowego debiutu. Artysta związany przed laty z Dziećmi Kapitana Klossa, Apteką i Kazikiem, tym razem w towarzystwie zespołu Kości nagrał psychodeliczno-rockandrollowy album. Dla mnie bomba. Proszę go sprawdzić w dwóch piosenkach z płyty „Produkt”.

eM jest laureatem konkursu „Ekspresowy Start”. To jeszcze jeden zespół zauważony przez „Trójkowy Ekspres”. Ich pierwszy singiel „Tramwaje jak komety”, nagrany w nagrodę w radiowych studiach, dotarł do 7 miejsca na Liście Przebojów Trójki. „Na jednej fali” i „Podarowana” pochodzą z właśnie wydanej, drugiej płyty grupy „Taniec skośnookich delfinów”. W kategorii alternatywny pop mają wiele do powiedzenia.

Pustki z kolei debiutowały na alternatywnej scenie „Trójkowego Ekspresu”. Tam też odbyła się koncertowa premiera ich drugiej płyty „8 Ohm”. Dziś Pustki mają na koncie trzy albumy i są jednym z najciekawszych młodych wykonawców na alternatywnej scenie. Z najnowszego - zatytułowanego „Do Mi No” - są „Telefon do przyjaciela” i „Słabość chwilowa”.

Negatyw debiutował utworem „Amsterdam” w Trójkowym Ekspresie. Piosenki „Zatańcz” i „Dylan Carlson” pochodzą z ich najnowszej, najdojrzalszej płyty „Manchester”. Negatyw zbudował swój sukces grając świetne koncerty.

The Calog – nowy nabytek w naszym katalogu wydawniczym. Piszą melodyjne pop-rockowe piosenki. Zawsze na takie granie było zapotrzebowanie, więc sukces jest tylko kwestią czasu. „Nie ma
takich miejsc” i „Głowy” są dobrze pokazują to, co dzieje się na ich płycie „Parę chwil”.

Underground zaskarbił sobie kiedyś sympatię Marka Niedźwieckiego i trafił do poczekalni Listy Przebojów Trójki. Po takim początku mogło być tylko lepiej. I jest . Ich najnowszej płycie „After Grounge” patronuje BIS, Polskie Radio.

Kobranocka powróciła po latach milczenia płytą „Sterowany jest ten świat”. I ten album też jest „nasz”. Rock and roll i „poważny” tekst to niezmiennie atuty Kobry i jego zespołu. Kto nie dotarł jeszcze do tego materiału, na pewno uczyni to po przesłuchaniu „Wracaj, bo tak chcę” i „Sterowany jest ten świat”.

Hariasen to kolejne „dziecko” Trójkowego Ekspresu. Oni zostali laureatami konkursu „Ekspresowe Otwarcie” w 2005 roku. W nagrodę wystąpili na Festiwalu Open’er i nagrali swój pierwszy singiel dla Polskiego Radia „Na zawsze”. Dziś mają już kontrakt płytowy i czekają na debiut w naszych barwach.

BIS patronuje też punkowej grupie Voltaire. Ich „Cactus Reality” to kipiący energią i radością grania drugi album zespołu. Z czystym sumieniem godny polecenia pod każdą szerokością geograficzną. Z pierwszą płytą zawitali kilka lat temu do Trójkowego Ekspresu i to był ich pierwszy kontakt z Polskim
Radiem.

Raz Dwa Trzy to duma naszej radiowej fonografii. To właśnie oni są jednym z tych zespołów, które sprzedają najwięcej płyt w Polsce i cieszą się uznaniem krytyków. Każdy artysta wie jak trudno pogodzić te dwie rzeczy. Zanim jesienią ukaże się ich nowy album, przypominamy dwa przeboje Raz Dwa Trzy.

Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.