Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CASTLEVANIA LORDS OF SHADOW LIMTED EDITION X360

27-01-2012, 3:17
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 319.90 zł     
Użytkownik SWIAT-GIER_COM
numer aukcji: 2066808485
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 4    Wyświetleń: 97   
Koniec: 27-01-2012, 3:17

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 Projekt

Castlevania: Lords of Shadow to kolejna odsłona legendarnej serii, mającej swoje początki w latach 80-tych. Tym razem nad odwzorowaniem charakterystycznego klimatu czuwało hiszpańskie studio Mercury Steam. Co więcej, w projekt zaangażowane zostało legendarne Kojima Productions ze swoim twórcą na czele. Spod ich rąk wyszła dynamiczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Głównym bohaterem jest ciemnowłosy młodzieniec o imieniu Gabriel, członek Bractwa Światła, zajmującego się zwalczaniem złych mocy. Wojownik otrzymuje zadanie zlikwidowania mrocznych zastępów Panów Cienia. W związku z tym udaje się w długą podróż do zamku, gdzie rezydują. Ma również nadzieję na zdobycie magicznej maski, przy pomocy której chce przywrócić życie swojej zamordowanej żonie.

W grze sterujemy postacią Gabriela, który może poruszać się zarówno pieszo, jak i wierzchem. Podczas zabawy czekają na nas potyczki z licznymi zastępami wrogów oraz ogromnymi bossami. Główny bohater używa różnych typów oręża (sztylety, młoty, miecze), w tym nieśmiertelnego bicza. Broń można ulepszać przy pomocy znalezionych przedmiotów. Sam system walki składa się z szerokiego wachlarza uderzeń, cięć, kombinacji ciosów i akcji specjalnych Oprawa graficzna prezentuje poziom podobny do najlepszych pozycji gatunku.

Lokacje takie, jak las, góry, wioska czy zamek zostały szczegółowo zaprojektowane, cieszy oko płynna animacja postaci i efektowne rozbłyski w trakcie używania broni, odpalania „combosów” i „specjali”. W warstwie dźwiękowej na uwagę zasługuje fakt, że głosów bohaterom użyczyli znani aktorzy. Wśród nich znajdziemy takie osobistości jak Patrick Stewart, Robert Carlyle, Jason Isaacs czy Natasha McElhone.