|
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST GRA
CASE CLOSED
stan zestawu dobry, nie ma problemu z działaniem
Case Closed to gra przygodowo-logiczna oparta na bardzo popularnej grze planszowej, w której naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Podobnie jak to robił słynny detektyw Sherlock Holmes, musimy wskazać sprawcę przestępstwa zanim uczynią to sterowani przez komputer przeciwnicy.
W czasie trwania śledztwa wcielamy się w rolę jednej z ośmiu postaci i prowadzimy dochodzenie na własną rękę. Aby śledztwo zakończyło się powodzeniem należy dokładnie spenetrować miejsce zbrodni, zebrać dowody, rozwiązać poboczne zagadki i następnie wskazać winnego, motyw oraz narzędzie zbrodni. Przegrywamy jeśli gracze komputerowi dojdą pierwsi do prawidłowych wniosków, lub jeżeli pomylimy się i oskarżymy niewinną osobę.
Cała zabawa rozgrywa się w starej posiadłości z detalami przedstawionej w 3D. Spotkamy w niej m.in. hazardzistę, zdesperowaną dziennikarkę, agenta FBI, oskarżoną o korupcję panią naukowiec, starą arystokratkę, rozpieszczoną wdówkę, czy geniusza komputerowego. Wszyscy są podejrzani o dokonanie morderstwa. W roli narratora wystąpił Piotr Fronczewski.
|